İQOS 3 İnceleme

İQOS 3 İnceleme Bugün, IQOS‘un dünyadaki en popüler olduğu Tokyo’da bir basın toplantısı düzenlendi , iki yeni IQOS modeli tanıtıldı. Birincisi şu anki sürümüne benziyor ancak şarj süresi% 15 kısaltıldı, yenilik, rakip GLO’yu düşürmeyi amaçlayan yeniden kullanımlı IQOS Multi olacak.

2.4 Plus’ın şu anki sürümünün halefi, marka 3.0 ve çoğunlukla altın olmak üzere birçok çekici renkte geliyor. Ayrı bir tutucunun konsepti korunmuştur, ancak şarj cihazı yandan yerleştirilir, bir mıknatıs tarafından tutulduğu gibi doğru açıyı bulmak gerekmez. Bu sayede, yeni IQOS 3 önceki aksesuarlarla uyumlu olmayacak. Diğeri, modern bir USB-C konektöre sahip bir şarj cihazıdır. Şarj süresi% 15 kısaltılmış ve süre 24.700 devir ile ikiye katlanmıştır. Her kullanımdan sonra tutucunun hala şarj edilmesi gerekir, ancak şarjı da 3 buçuk dakikaya indirildi.

Yeni IQOS 3‘ün artık yalnızca bir düğmesi var, çünkü Bluetooth muhtemelen yetersiz kullanım nedeniyle kaldırıldı, çünkü uygulama indirmek için resmen serbest bırakılmadığından muhtemelen pişman olmayacağız.

IQOS Originals Duo Başlangıç ​​Kiti, HEETS adı verilen özel olarak tasarlanmış tütün çubuklarını kullanan elektronik bir cihazdır. IQOS sistemi, HEETS çubuklarını yakmak yerine ısıtarak çalışır, gerçek bir tütün tadı ve otantik, sigara benzeri bir deneyim sunar.

IQOS Originals Duo, yeni tasarlanmış cep şarj cihazıyla kompakt ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Hareket halindeyken pil seviyenizi tamamlamak için cihazınızı son derece taşınabilir cep şarj cihazında saklayın. Yeni ProtectPlus™ sistemiyle geliştirilen IQOS Originals Duo Kit, içinizin rahat olması için gelişmiş güvenilirlik ve koruma sunar.

 

PMI Genel Müdürü Andre Calantzopoulos bir basın toplantısında şunları söyledi:

“Bütün gün IQOS kullanıyoruz ve hala taşıyoruz, masanın üstüne bir telefon koyduk, bu yüzden güzel olmasını istiyoruz.”

IQOS  dört temel renkte gelir – altın, mavi, siyah ve beyaz, sadece üst kapak değil, aynı zamanda şarj kapağı da değiştirilebilir, böylece size en uygun renk değişimini ortaya çıkarabilirsiniz. Şu anda 576 mevcut.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir