IQOS 3 Multi

IQOS 3 Multi ile birlikte gelir. Bu, HEETS kartuşunun doğrudan takıldığı ve en fazla 10 kullanım için tekrar tekrar kullanılabileceği tek bir ekipman parçasıdır. Açıkça, yeniden şarj için beklemek zorunda kalmadan tek faydasını ortadan kaldırmak için rekabetçi GLO’ya bir tepki olarak geliştirildi. Büyüklüğü, ele mükemmel bir şekilde sığması için azaltılmıştır. Daha küçük boyuttan dolayı daha küçük bir bataryaya sahip olduğundan daha hızlı bir USB-C şarjı eklenmesi gerekiyordu.

iQos 3 Multi yeni nesil cihazlardan biri olan bu harika ürün stoklarımızda yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ile sipariş verebilirsiniz.

IQOS 3 kullanılabilirliği ve fiyatı

Tokyo galasından sonra, Kasım ayının Avrupa pazarı için yayınlanmasını bekleyebiliriz. Satış Aralık ayında başlayacak. Fiyatın açıklanmasını beklememiz gerekiyor, ancak IQOS 2.4’ün fiyatının düşmesini bekleyebiliriz .IQOS 3 Çoklu Temel Özellikler … Cihazı şarj etmeden art arda on adede kadar ısıtmalı tütün içme seansının keyfini çıkarın. …

IQOS 3 cihazınızı her gün şarj etmek, IQOS cihazınızın beklemediğiniz bir anda şarjının bitmesini engellemenin en iyi yoludur.Tek düğmeli basit bir arayüze sahiptir ve USB-C bağlantı noktası, IQOS  her açıdan şarj etmeyi çok daha kolaylaştırır.

IQOS Multi’nin Özellikleri :

Multi, IQOS’un ilk sürekli kullanımı için, mevcut tutucunun pil kapasitesini geliştirilmesiyle ortaya çıkan yeni başlık ısıtıcı çubuğunu art arda 10 defa ısıtmak mümkündür. Ayrıca, sürekli kullanımı oldukça pratiktir. Bekleme süresi olmadan 10 defa kullanılabilir. Cep şarj cihazının ve tutucunun entegre olması da diğer modellerden ayıran en önemli özelliğidir.

3 Multi orijinal kutusunda kapalı ve orijinal ola

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir