Nasty Juice Likit Çeşitleri ve Fiyatları Orjinal Satış Sitesi Nasty Juice Likit elektronik sigaralarda performansını optimize etmek için tasarlanmıştır.

Nasty Juice, kalbinde tutkuyla 21. yüzyıldan kalma bir e-meyve markasıdır. Güçlendirilmiş bir X dereceli hissi ve şakacı bir cesaret ruhu sunuyor.Meyve Suyu Tampin, Malezya merkezli. Pak Din ve en iyi ortağı Bay Loky tarafından kurulan Eylül 2015’te vape sahnesinde patladı. Girişimleri, küresel bir kaba iş kurma hedefi ile Vapex Uluslararası Malezya 2015’te başlıyor.

Nasty Juice’ın popülaritesi BAE, ABD, Birmingham, Polonya ve Paris’te üssel olarak büyümeye devam etti. İkonografisi, zarif reklam ve birinci sınıf ambalaj ile asil alüminyum şişeyle daha da tanımlandı.
Vaping endüstrisi çok genç ve hızla büyüyor, bu yüzden Nasty Juice’da şu andaki trend ve tasarımlarla her zaman günceliz, biz de yeni başlayanlar arasında yaygın olarak kullanılan e-suyu üretiyoruz.

Bugün, Nasty Juice’ın ürünleri vaping endüstrisinde yadsınamaz bir etkiye sahipti. Giyim, aksesuar ve kaykay güvertesi ile birlikte kitlelere kültür ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını uygulamaya çalışıyor ve büyümeye devam edecek ve Malezya ve Uluslararası alanda tanınmış bir marka olmaya devam edeceğiz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.