Gösterilen sonuç sayısı: 8

JUUL2 Pod
Yeni tasarımı sayesinde bu kapsüller, orijinal JUUL pod’lara kıyasla %70 daha fazla e-sıvı tutabilir ve daha fazla sigara benzeri bir memnuniyet sunar. Tütün ve mentol aromaları da iyileştirildi ve hepsi ABD’de harmanlanıp dolduruldu.

JUUL2 POD bölmeleri, yetişkin sigara içenler düşünülerek tasarlanmıştır ve vaping deneyimini geliştirmek için gelişmiş bir çekişe sahiptir. Cihaza bağlandığında, bölmeler mevcut e-sıvı seviyelerini gösterebilir. Ayrıca, orijinal bir bölmenin bağlandığını doğrulamak için JUUL pod Kimliğini kullanırlar ve uyumsuz veya yetkisiz bölmelerin kullanılmasını önlerler.

JUUL2 kullanmak basittir; sadece bölmeyi ambalajından çıkarın ve JUUL2 Cihazının üstüne takın. Değiştirme gerektiğinde, boş bölmeyi dışarı çekin ve yenisini takın.
Hangi Vapers Bu Podları Satın Almalı?
Bölmeler JUUL2 Cihazı ile kullanım içindir ve yetişkin sigara içenler veya alternatif arayan gazeteler için uygundur. Mentol ve tütün aromalarında kullanımı kolaydır ve mevcuttur. Ayrıca daha fazla sıvıya sahiptirler ve uzun süreli bir deneyim sağlarlar. Yeniden doldurulacak veya değiştirilecek hiçbir şey yoktur, bu bölmeleri buharlaştırmanın kolay bir yolu haline getirir.