JUUL Nedir ? 

Juul 2

Turkiyede JUUL nereden alinir?

Kadıköy’de, Okmeydanı Perpa Ticaret Merkezinde araştırarak elden juul e sigara veya juul pod ürünlerini alabilirsiniz. İnternet sitesinde satılan juul elektronik sigara cihazları orjinal ürünlerdir. Yurt dışından getirilen jull cihazlar ve juul podları güvenle sipariş edebilirsiniz

 

JUUL mu sigara mı?

Juul henüz çok yeni bir icat olmasına rağmen hem elektronik sigara piyasasında hem de klasik sigara endüstrisinde birçok değişikliğe yol açmayı başarmış yeni nesil elektronik sigara modelidir.

 

 

 

Orijinal Juul Nerede Satılır? Juul markalı ürünler Amerika’da hemen her Vape Shop’ta ya da benzin istasyonlarında satılıyor olsa da en güvenilir ve en çok çeşit Juul’un kendi websitesinde satılıyor.

 

JUUL 1 pod kaç gün?

Kullanımınıza bağlı olarak ortalama 1 gün gider. 1 Pod Ne Kadar Kullanılır ? 1 Pod ortalama 300 puf civarında gitmektedir.

 

JUUL Pod kaç paket sigara?

Her pakette 4 adet pod bulunmaktadır.

 

 

JUUL sağlığa zararlı mı?

Bu anlamda Juul, normal sigara oranla çok daha az zararlıdır. Çünkü içerisinde karbon monoksit, zifir vb kimyasal içerikler bulunmamaktadır. Benzoik asit: Koruyucu maddedir. Yiyecek ve içeceklerin içerisinde de bulunmaktadır.

 

 

Juul niye yasak?

FDA, önce Ocak 2020’de meyve, şeker, nane ve tatlı aromalı tüm elektronik sigaraların üretim ve satışlarının yasaklandığını duyurmuş, bu yıl 23 Haziran’da da gençlerde nikotin bağımlılığına neden olduğu gerekçesiyle Juul‘un bütün ürünlerinin raflardan kaldırılmasını istemişti

 

Juul neden Öksürtür?

Çoğu elektronik sigara kullanıcısı, öksürme sebebinin likitlerin içerisindeki propilen glikol olduğunu iddia ediyor. Bu mümkün; çünkü bazı kullanıcıların propilen glikole karşı duyarlı olabilir. Dahası, likit içeriğinde bulunan başka maddeler de duyarlılık yaratıyor olabilir.

 

JUUL sigarayı bıraktırır mı?

Katılımcıların yaklaşık %47’si, üç aylık takip değerlendirmesinde yanıcı sigaraları tamamen bıraktıklarını rapor etmiştir. Burada bırakma ile, son 30 günde sigara içilmediği, tek bir nefes bile çekilmediği kastedilmektedir

 

 

JUUL sağlığa zararlı mı?

 

Bu anlamda Juul, normal sigara oranla çok daha az zararlıdır. Çünkü içerisinde karbon monoksit, zifir vb kimyasal içerikler bulunmamaktadır. Benzoik asit: Koruyucu maddedir. Yiyecek ve içeceklerin içerisinde de bulunmaktadır.

 

JUUL ne işe yarıyor?

 

JUULJUUL pod elektronik sigaraya her an ideal miktarda güç ve nikotin takviyesi sağlamak için tasarlanmış kapalı bir sıcaklık kontrol döngüsü mekanizması kullanır. Endüstri standartlarında emici materyal ve nikel-krom coil sistemi kullanılarak likit ısıtılır.

JUUL niye yasak?

FDA, önce Ocak 2020’de meyve, şeker, nane ve tatlı aromalı tüm elektronik sigaraların üretim ve satışlarının yasaklandığını duyurmuş, bu yıl 23 Haziran’da da gençlerde nikotin bağımlılığına neden olduğu gerekçesiyle Juul‘un bütün ürünlerinin raflardan kaldırılmasını istemişti.

 

JUUL ömrü ne kadar?

Kullanımınıza bağlı olarak ortalama 1 gün gider. 1 Pod Ne Kadar Kullanılır ? 1 Pod ortalama 300 puf civarında gitmektedir.

 

JUUL Nedir ? 

JUUL, sigara içenlere gerçek bir alternatif arayan yetişkin sigara içenler için tasarlanmış, kullanımı kolay bir esigaradır. Cihazın gövdesi (titiz stres testi ile yapılmış olan) bataryayı, patenti bekleyen sıcaklık regülatörünü ve cihazın şarj seviyesinde algılamak için bir dizi sensör içermektedir.

 

JUUL’ü Benersiz Kılan Özellikleri Nedir ?

Sigara içenlerin memnuniyet standartlarını karşılamak için sigara nikotin seviyelerini, nikotin tuzları formülümüz JUULsalts ™ ile sigaraya benzer dayanımlı nikotin seviyelerine ulaştırıyoruz.
Tüm cihazlarımızda akıllı sıcaklık regülasyon teknolojisini kullanarak, malzemeyi optimum bir buharlaşma seviyesine getirerek, yanma durumuna gelmeden ısıtırız.
Tüm cihazlarımızı, sigara içenlerin alışılageldiği sadeliği yansıtmak ve buhar ürünlerine mümkün olduğunca uygun hale getirmek için kullanımı kolaylaştırıyoruz.
Buhar ürünlerine geçiş yapan mevcut yetişkin sigara içenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi yollar bulmak için sürekli araştırma yapıyor ve yenilik yapıyoruz.

Şarj Ne Kadar Gider ?

Kullanımınıza bağlı olarak ortalama 1 gün gider.

1 Pod Ne Kadar Kullanılır ? 

1 Pod ortalama 300 puf civarında gitmektedir.

USA ve UK Başlangıç Setleri Versiyonları Arasında Ne Farklar Vardır ?

JUUL her ülke için ayrı pod üretimleri vardır. Cihazlar aynıdır. Fakat podlar farklıdır. UK versiyonda %1.7 nikotin oranı vardır. USA versiyonda %5 nikotin oranı vardır.

JUUL Seri Numaramı Nerede Bulabilirim ?

JUUL Seri Numarası, JUUL logosunun hemen altında, cihazınızın arkasına kazınmış sekiz karakterden (harf ve rakam) oluşmaktadır.

JUULpod’ları Kendi Likitimle Doldurabilir miyim ?

Sağlık ve güvenlik endişeleri için lütfen JUULpod’larınızı tekrar doldurmaya çalışmayın. Ürün kalitesini korumak için JUULpod’lar yeniden doldurma veya tekrar kullanım için tasarlanmamıştır.

 

Juul Laboratuvarları Hakkında

Merkezi ABD’de bulunan misyonumuz, dünyadaki milyarlarca yetişkin sigara kullanıcısını yanıcı sigaralardan uzaklaştırmak, sigara kullanımını ortadan kaldırmak ve ürünlerimizin reşit olmayan kişiler tarafından kullanılmasıyla mücadele etmektir . Amaç bu kadar basit. Yeniliklerimizi yönlendirir. Tatmin edici bir alternatif sunmanın anlamı budur.

 

JUUL nedir ve nasıl çalışır?

JUUL cihazları , havada hızla çözünen buhar oluşturmak için yağ içeren bir kartuşu ısıtır . Cihaz, kapalı bir yumruğa sığacak kadar küçüktür ve bir USB flash sürücüyü andıran şık, teknolojiden ilham alan bir tasarıma sahiptir.

 

Elektronik Sigaranın 5 Tehlikesi

  • Bilinmeyen Kimyasallar
  • Yasadışı Madde Katkı Maddeleri.
  • Elektronik Sigara Beyin Gelişimini Etkiler.
  • Uzun Süreli Akciğer Hasarı.
  • Pazarlama ve Medya Etkisi.

 

JUUL nasıl çalışır?

 

JUUL nasıl çalışır?

JUUL cihazları, havada hızla çözünen buhar oluşturmak için yağ içeren bir kartuşu ısıtır. Cihaz, kapalı bir yumruğa sığacak kadar küçüktür ve bir USB flash sürücüyü andıran şık, teknolojiden ilham alan bir tasarıma sahiptir.,,

Tüm JUUL’larda nikotin var mı?

 

Evet. Aslında, ürün web sitesine göre , tek bir JUUL kartuşu kabaca bir paket sigaraya veya 200 sigara çekişine eşittir  . Nikotin bağımlılık yapan bir kimyasaldır ve kanıtlar,  ergenlik ve genç erişkinlik döneminde nikotinin kullanımının beyin gelişimi üzerinde uzun vadeli etkileri olduğunu göstermektedir .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir