Heets Kıbrıs Uygun Fiyat ile Satın Al

Heets Kıbrıs Çeşitleri orijinal kartonunda kapıda ödeme imkanı ve hızlı teslimat seçeneği ile şimdi sipariş verebilirsiniz. Vaporesso.net stoklarında sınırlı sayıda mevcuttur. Kıbrıs Kalitesini isteyenler için şimdi hazır.

Heets Kalitesini Sizde Yaşayın!

Müşterilerimizin yoğun istekleri üzerine stoklarımızı dahil ettiğimiz IQOS Heets ülkeler arasında Heets  çeşitlerini stoklarımızda sınırlı sayıda bulundurmaktayız. Stoklarımız tükenmeden kapıda nakit ödeme imkanı, İstanbul içi motorlu kurye ile aynı gün teslimat seçeneği ve hızlı teslimat fırsatı ile biraktim.org güvencesinde ürünü hızlı sipariş formunu doldurarak siparişinizi sitemizden verebilirsiniz.

Türkiye’de  Heets Fiyat Farkı Sebebi?

Ülkemizde şimdi satışı henüz resmi olarak onaylanmayan ,  ama Heets ürünleri  fiyatı düşüktür. Ancak, bunun yanında Yavru Vatan Kuzey Kıbrıs’ta resmi olduğu için fiyatı normal olan ürünler, ülkemize gelirken bir çok elden geçtiği için fiyatlar doğal olarak yüksektir. Bunun sebebi site satışı yapanlar değil, bir çok elden geçtiği için fiyatların yüksek olmasından kaynaklıdır.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.