Joyetech eVic Supreme Joyetech’in 2014-2015 yılı yeni sezon ürünüdür. Profesyonel Elektronik sigara kullanıcıları için tasarlanmıştır.

Joyetech eVic Supreme Detaylı İnceleme

2015 Yılının en profesyonel ürünü. Joyetech eVic Supreme 30 Watt a kadar güç destekler

Desteklenen Atomizer Direnç değeri 0.5Ω ~ 5Ω
eVic Supreme Profesyonel ve yarı profesyonel olarak kullanılabilir
Ürün Buhar değeri ayarlanabilir.
Ürün Voltaj değeri ayarlanabilir.
64×128 boyutlarda resim yüklenebilir.
Dijital göstergeli menü.
2100 MAH Gücünde şarj edilebilir bataryaya sahiptir.

Batarya şarj değer göstergesi
Değişken modlama seçeneği
Sıcaklık Koruması
Parola Koruması
Ekran Koruyucu Kullanabilme Özelliği
Çıkış Kasa Devre Koruması
Çıkış Açık Devre Koruması
Fazla Mesai çalışma koruması
Alçak Gerilim Koruması

joyetech evic supremem3 270x270 1

 

eVic Supreme Elektronik Sigara ile Gücü Kontrol Edin
EVIC Supreme, normal EVIC’in hatırı sayılır başarısı üzerine inşa edilmiştir. Benzersiz tasarım ve göz alıcı görünümünün yanı sıra önemli yeni özellikler eklenmiştir. Paslanmaz çelik gövde, Süper iletken bir bağlantı springi, daha oval bir halka ve paslanmaz pil tabanını bağlayan bir değişken atomizörü ile muhteşem bir tasarım harikası. Zengin OLED ekran görüntü ve ekran koruyucu yüklemek için uygun tasarlanmıştır.

 

eVic Supreme’ye Fotoğrafınızı Yükleyin
EVIC Supreme, elektronik sigara sektörüne yeni bir özellik daha kattı. Elektronik sigaranıza 64×128 boyutlarında fotoğrafınızı yükleyebilir dijital ekranda görebilirsiniz. Ayrıca fotografınızı ekran koruyucu olarak kullanabilirsiniz.

eVic Supreme’yi MyVapors Yazılımı İle Kontrol Edin
EVIC Supreme, Elektronik sigaranızı bilgisayarınız ile kontrol edin. Evic Supreme myVapors yazılımını bilgisayarınıza yükleyerek istatistiklerinizi kontrol edebilirsiniz.

 

eVic Supreme ile Yolda Kalmak Yok
EVIC Supreme, SONY US18650VTC4 yeni pil tasarımı sayesinde 2100 MAH yüksek stabilite gücünde maksimum güç sağlayan özel lityum bataryaları ile şarj bitme derdiniz kalmayacak. Joyetech eVic Supreme sizi asla yarı yolda bırakmaz.

eVic Supreme Her Koşula Uygun Tasarlanmıştır

Joyetech EVIC Supreme,  değiştirilebilir atomizer yapısı sayesinde bir çok atomizere uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. USB girişi sayesinde bilgisayarınıza bağlayabilir myVapor programı sayesinde güç dengelerini kontrol edebilirsiniz.