İqos Tercih Edilen Renkler

İqos Tercih Edilen Renkler

Hangi IQOS rengi satın alıyor? Beyaz pürüzsüz, siyah kauçuk kaplı, sınırlı sayıda çizik

Yeni bir IQOS satın alırken çok yaygın bir sorgu renk seçimidir. Sadece kişisel bir zevk değil, aynı zamanda aşınmaya etki eden farklı yüzey malzemeleridir. Hangisini seçmeliyim?

Yeni bir IQOS satın almak her zaman bir zevktir. Kutudan çıkarıldıktan sonra cihaz yanıyor, ilk HEETS güzel bir şekilde çekiyor, sıradışı bir koku veya koku yok. Bir hafta, bir ay veya bir yıl sonra nasıl? IQOS’un taze pişmiş çörekler üzerinde güzel kokması için ellerinizde, düzgün bir şekilde temizlemeniz gerekir, ancak hiç kimse ondan kaçınamaz.

IQOS Donanması

Zarif, koyu mavi, neredeyse altın rengi olan siyah renkli İqos, dokunması rahat ve kavrama işlemini kolaylaştıran mat kauçuk kaplı bir tabaka ile kaplanmış tek seçenek. Bir elin eliyle kolayca silinebilen parmak izleri ve gres üzerine çok işaretlenmiştir. Masanın üzerine rutubetli değil, toz ve kir tutmaz.

 

Lastiklerin dezavantajları da vardır. Çizilmeye, mide bulantısına bile meyillidir. İnce çizikler parmağınızla dövülebilir, lastik hafifçe çekilebilir ve gizlenebilir. Diğer özellikleri, FB grubumuzda bile, Mısır’da keskin güneş ışığı altında çizilen kullanıcılar ve soygunun alt kenarları aşınmalara maruz kalan kullanıcıları soymak olabilir.

 

IQOS Beyaz

Beyaz çeşitlilik satıldığında büyük olasılıkla daha iyi, mat yüzey lüks ve dikkat çekiyor ve kesinlikle daha çekici. Bununla birlikte, lastik benzeri bir Donanma ile kaplanmamıştır ve zamanla biraz yağlı, o zaman çok kadife değildir ve hafif bir plastik etkiye sahiptir. Tutucuda bile, yaklaşık iki ay sonra daha fazla parıldadığı ve ayrıca, taban plastiği siyah olduğu için alt kenardaki küçük aşınmaların daha belirgin olduğu göze çarpmaktadır.

 

Beyaz IQOS’un yüzeyi de daha cızırtılıdır, şarj cihazındaki masanın üzerindeki dikkatsiz çizikler sayesinde kir biriken ve net bir şekilde görülebilen çiziklere neden olabilir.

 

Sınırlı sürümler Mavi, Pembe, Yakut ve Motor sporları

Sınırlar farklı, şaşırtıcı ama daha iyi. Yakut mat ve çok fazla değil, mavi Mavi , tıpkı alt kısımdaki Motor Sporları gibi (kömürün kapağı mat siyah), pembe renkte çok parlak ve pürüzsüz. satış zamanı. Tüm sınırlamalar kolayca çizilebilir, ancak Beyaz değişkeni kadar belirgin değildir.

 

Sık kullanıcı sorguları limit püskürtmenin soyulmasıdır. Test sırasında, soymak yerine tutucunun alt kısmında çizikler görünüyor, aksi takdirde yüzeyler çok iyi ve dökülmüyor.

 

Aşırı ne olabilir

Aşırı durumda, örneğin, bir yıl sonra, doğrudan şarj edilebilir ortada çirkin çizikler bulunan Beyaz ile siyah veya Donanma’da tutucunun alçaltılmış kenarı siyah veya Lacivert arasında, çirkin çizik yüzeyleri çizik ve sıyırma kabiliyetli kabartma kabiliyetleri ile seçebilirsiniz.

 

Tabii ki, çoğu İtalyan deriden 649 $ ‘a kadar Çin’den düzenli lastik manşonlara kadar, aşınmaların çoğundan kaçınılacak. Yüzey çizilmesi, maalesef, garanti koşulları altında talep etmek için bir neden değildir, ancak özellikle de bir petrol tankeri değişimi, inatçı bir müşterinin arama girişimi olacaktır, çünkü garantinin yarısında parçaların çoğunu çekti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir