İqos 3 Ve İqos Multi 3 İnceleme

İqos 3 Ve İqos Multi 3 İnceleme

İQOS 3 ve IQOS 3 Multi testlerine başladığımızdan bu yana iki hafta geçti. Birincisi, eski modelin sadece bir sonraki aşamasıdır, ikincisi ise, bir yandan şarj cihazı gerektirmediğinden tamamen hepsi bir arada olmasını gerektirdiği için devrim niteliğindedir. Kullanıcı deneyimi şu ana kadar çok olumlu oldu.

İqos 3 Ve İqos Multi 3 İnceleme Piyasaya sürüldüğünden beri her iki yeni cihazı beğenmeye geldim ( IQOS 3 inceleme ). Zorlu bir kullanıcı olarak, şarj cihazının kısaltılmış dayanıklılığını sevmiyorum, sadece 20 HEET’e kadar, ancak yavaşça bir uzlaşmaya varıyorum, bu yüzden en sevdiğim IQOS 2.4 Motor Edition’ı da yanımda taşımaya karar verdim zaman.

 

IQOS 3’ün birkaç avantajı var. En heyecan verici tutucunun rahat açılması. Yine de, geniş parmaklarım tutucuyu çekmeyi oldukça zorlaştırıyor, çünkü mıknatıs güçlü bir şekilde tutuyor. Ve neden bir IQOS Multi incelemesinde bundan bahsediyorum? Bu sizi şaşırtabilir, ancak Multi ile birlikte bu sorunlar ortadan kalktı.

Devrim niteliğinde IQOS 3 Multi’ye ilk bakış

Multi, IQOS 3 ile aynı kutuya gelir. Asıl fark, yalnızca cihazın ve içindeki kaynağın olması, hiçbir şeyin açılmaması veya çekilmemesidir. Aslında açılırken, yay tarafından kapatılmış olan HEETS’i yerleştirmek için cihazın üstünde logolu küçük bir mandal itilmelidir.

Tükenmez kalemin var mı? Ve iki tane var mı? Onları yan yana koyun ve IQOS Multi’nin ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda aynı ağırlıkta. Küçük ve çok hafif bir cihaz.

İlk bakış şaşırtıcı. Çin plastiklerinin aksine, Multi aslında alüminyum olmasa da, alüminyum gibi görünüyor. Altın renkte, kot pantolonun ve bayan el çantalarının cebinde, erkek ceketi için mükemmel bir ürün. Nispeten uzun olsa da, onu bükme, hatta kırma izleniminiz yok. İki parça artık o kadar güzel değil, yine de hareketli bir parça, ancak bir yandan eğik düğmeyi tek bir ışıkla gizliyor.

 

Taşma işleminden sonra, bir mıknatıs tarafından çok ilginç bir şekilde tutturulmuş olan ve ilk günlerde alışılmadık olan çok serbest bir harekete izin verdiği için, tüm üst değişim kısmı, yanlışlıkla kolayca çıkardığını hissediyorsunuz. Her durumda, bu çok bağımlılık yapar, daha önce bir kıpırdatıcı gibi çakmak döndürdün mü? Şimdi kapağı tıklamaya devam ediyorsun … manyetik yapışma sigara içmekten bile daha bağımlılık yapıyor.

 

Renkler IQOS 3, kadifemsi gri, sıcak beyaz, metalik mavi ve parlak altın ile aynıdır. Parlak altın hariç tüm varyantlar mattır, gri kauçuklaştırılmıştır. E-mağazada üst kısmın çeşitli renkleri mevcut olacak, bir kez daha yaratıcılığınızın başlığı serbest bırakılacak.

 

IQOS Multi nasıl kullanılır?

IQOS 3 Multi kullanımı kolaydır, mandalın kilidini açın, HEET’i takın ve düğmeyi titreyene kadar basılı tutun. Bir sonraki titreşim, 15 saniye sonra ısıtılmış bir yük bildirir ve beş buçuk dakika sonra son 30 saniye veya iki bindirme için titreşir. Kapağı HEET dışına kaydırın, kapak kapanır. Herşey aynı.

 

Haberler daha erken geliyor. Şarj edilebilir bataryaya geri dönüş yapılmazsa, size güvenli bir şekilde bir başkasını ve bir sonraki sayfalar verebilirsiniz. Arka arkaya on taneye kadar. Ardından kaynağa örneğin USB-C ile cep telefonunuzdan 75 dakika boyunca bağlanın. Şarj işlemi, orijinal şarj cihazına göre daha az eğilimlidir, IQOS’un başka türlü seçici olduğu bir otomobilde bile güvenilir bir şekilde çalışır.

 

Bir düğme her şeyi yönetir. IQOS sadece aktif hale getirmekle kalmayacak, aynı zamanda kapanacak, yeniden başlatılacak (10 saniye basılı tutun) veya Bluetooth özelliğini etkinleştirecektir . Işıkların ve şarj cihazı soketinin açık olduğu cihazın altını kontrol edin.

 

HeatControl değişmeden kalır, HEETS diğer modellerle aynı şişeyle ısıtılır, bu yüzden Multi’nin de uygun şekilde temizlenmesi gerekir. İlk başta çok fazla hareket etmedi, ancak yanarken, eskisi gibi paketlenmiş ve temizlenmiş yeni, pratik bir temizleyici vardı .

 

Bu, Multi’yi öncelikle ev, ofis ve özellikle can sıkıcı işlemlerden kaçınılacak otomobiller için bir cihaz yapar. Üretici buna güveniyor ve yükseltilmiş aksesuarlarda bir araç şarj cihazı ve bir şarj cihazı sunuyor.

 

IQOS 3 Multi buna değer mi? Fiyat ve erişilebilirlik nasıl?

Deneyimlerimize göre, IQOS Multi tamamlayıcı bir cihazdır ve tasarımı sayesinde yine çok dikkat çekmektedir. Ve arabada çok değerli. Eline mükemmel bir şekilde uyar, elbette, IQOS ısıtıcının kendisi kadar rahat olamaz.

 

.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir