IQOS Antalya

İQOS Antalya İle Uygun Fiyat Cihazlar Sipariş Verebilirsiniz. IQOS Türkiye Sitesi

İQOS Antalya ile İQOS Orijinal Cihazlara En Uygun Fiyat Seçenekleri İle Sahip Olabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile iqos cihazları kapalı kutulu olarak ve kapıda ödeme kolaylığı ile sitemizden sipariş verebilirsiniz. En çok tercih edilen iqos cihazlarından olan, iqos Solid lil, iQos 3 Duo ve iQos 2.4 Plus cihazlarının tüm renklerini en uygun fiyatlara  bulabilirsiniz.

ANTALYA  İQOS Modelleri

İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3 DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMAI
İQOS Iluma Prime

IQOS Nasıl Çalışır?

Özellikle IQOS cihazlarda Heets kartuşları içerisinde bulunan nikotin ve aromalar yanmadan size ulaştığı için sağlık açısından da sigara gibi bir zarar oluşturmamaktadır. Nikotin ve aromalar yanmadan direkt olarak size buhar olarak ulaştığı için de kartuşların içerisindeki tatları rahatlıkla alabilirsiniz. IQOS cihazların kartuşlarında özel olarak geliştirilerek hazırlanan nikotinler ise en özel tütün yapraklarının arasından özenle seçilerek kullanılmaktadır.

IQOS Cihazların Çalışma Prensibi

IQOS cihazları özel üniteler ve geliştirilmiş algılayıcılar ile üretildiği için keyifli bir kullanım sunmaktadır. IQOS cihazlarında tercih edilen teknoloji sayesinde içerisinde bulunan kartuşlar algılayıcılar ile çalışmaktadır. Bu kartuşlar yüksek ısıya karşı duyarlı olarak geliştirildiği için içerisindeki tütünün yanmaması için otomatik olarak bir sınır koymaktadır. Bunun için düşük ısılarda bile IQOS cihazlar çalıştığında içerisinde bulunan kartuş düşük ısıda bile yüksek buhar üretebilmektedir. Bu sayede içince çekmiş olduğunuz buhar da kesinlikle kalite düşüklüğü meydana gelmez ve yanık bir tat bırakmaz.

IQOS Cihazlar Nasıl Kullanılır?

IQOS cihazları kullanmak için kartuşu cihaza takarak hemen çalıştırma düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Cihaz içerisindeki kartuşlar biterse hemen yeni bir kartuşu takarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Kartuşların tekrar dolum işlemi yapılmamaktadır. Aromalı ve nikotinli kartuşlar ortalama olarak 6 dakika boyunca kullanılabilmektedir.

IQOS Cihazlarını Nasıl Şarj Edilir?

İQOS 3 Duo Antalya  cihazlar her kartuş bitiminde tekrar şarj gerektirmez. İki kere kullanım özelliğine sahip olan IQOS cihazlardan daha yüksek performans istiyorsanız IQOS Multi modellerini değerlendirebilirsiniz.

IQOS Antalya Orijinal Satış Merkezi

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir