JUUL 2

Juul 2

JUUL
NERDEN ALINIR?:

Turkiyede JUUL nereden alinir?
Kadıköy’de, Okmeydanı Perpa Ticaret Merkezinde araştırarak elden juul e sigara veya juul pod ürünlerini alabilirsiniz. İnternet sitesinde satılan juul elektronik sigara cihazları orjinal ürünlerdir. Yurt dışından getirilen jull cihazlar ve juul podları vaporesso.org ten güvenle sipariş edebilirsiniz
……………………………….

Juul 2
Juul 2

……………………………….

JUUL Sigara mı?:

Juul henüz çok yeni bir icat olmasına rağmen hem elektronik sigara piyasasında hem de klasik sigara endüstrisinde birçok değişikliğe yol açmayı başarmış yeni nesil elektronik sigara modelidir.
……………………………….

Orijinal Juul Nerede Satılır?:

Orijinal Juul Nerede Satılır? Juul markalı ürünler Amerika’da hemen her Vape Shop’ta ya da benzin istasyonlarında satılıyor olsa da en güvenilir ve en çok çeşit Juul’un kendi websitesinde satılıyor.
.

JUUL 1 pod kaç gün Gider?
:

JUUL 1 pod kaç gün Gider?
Kullanımınıza bağlı olarak ortalama 1 gün gider. 1 Pod Ne Kadar Kullanılır ? 1 Pod ortalama 300 puf civarında gitmektedir.
……………………………..

JUUL Pod Kaç paket sigara?:

……………………………….
JUUL Pod kaç paket sigara?
Her pakette 4 adet pod bulunmaktadır.

JUUL Sağlığa zararlı mı?
:

……………………………….
JUUL sağlığa zararlı mı?
Bu anlamda Juul, normal sigara oranla çok daha az zararlıdır. Çünkü içerisinde karbon monoksit, zifir vb kimyasal içerikler bulunmamaktadır. Benzoik asit: Koruyucu maddedir. Yiyecek ve içeceklerin içerisinde de bulunmaktadır.

JUUL sigarayı bıraktırır mı?
:

JUUL sigarayı bıraktırır mı?
Katılımcıların yaklaşık %47’si, üç aylık takip değerlendirmesinde yanıcı sigaraları tamamen bıraktıklarını rapor etmiştir. Burada bırakma ile, son 30 günde sigara içilmediği, tek bir nefes bile çekilmediği kastedilmektedir

Juul
Infogram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir