IQOS bırakmada yardımcı oluyor

IQOS bırakmada yardımcı oluyor

IQOS ile hala  içiyorsunuz, IQOS içerken  bıraktığınız için kendinizi sırtınıza çıkarmak mantıklı değil. Bunu markasının bir değişimi olarak kabul edin, sağlıksız bir yaşam tarzı değişimi, belki de daha ucuz olmayan, ancak sizin için daha faydalı olan daha sağlıklı bir yaşam için.

Facebook grubumuzda, IQOS kullanıcılarının ne kadar süredir  kullanamadıkları, saat, gün ve ay saydıkları ve başkalarına “dayanmalarını” önerdikleri için övgüde bulundukları yayınlarla sıkça karşılaşıyorum.

 

IQOS tam teşekküllü bir sigaradır

Kişisel bilgilerimi açıklayayım ve bence daha iyi tutum ve IQOS kullanma motivasyonumu. Önemli olan  bırakmadığınızı fark etmektir. Birincisi, bu hiç doğru değil ve ikincisi,  içmeyi bıraktığınızda veya herhangi bir bağımlılığa son verdiğinizde çok benzer bir duruma giriyorsunuz, kendinize gereksiz bir travmaya neden oluyorsunuz.

 

IQOS,  içmenin tam yerini almaktadır.  HEETS daha az  içerir ve kısa bir süre için,  içeceğinizden çok daha fazla içebilirsiniz, gerçekte tam tersi olmasına rağmen tüketim azalır, çünkü sıkıntıdan kaynaklanan  önemsiz tutuşmasını önler. .

IQOS sağlıklı  içiyor

Bu nedenle,  bıraktığınızı iyi hissetmeniz kesinlikle bir anlam ifade etmez, daha fazla,  istemediğiniz veya kurtulmak istemediğiniz bağımlılığınızı gidermek için daha sağlıklı bir yol bulmak için kendinizi sırt üstü patlatmanız gerekir  . Aynı sebepten dolayı,  IQOS sigara içmeyenlere önerilmemelidir ve aynı zamanda çocukları bundan korumak için de gereklidir, çünkü kitlesel reklamcılık tehlikeli olmadığı izlenimini sağlayabilir.

 

Eğer IQOS geçiş bakarsak  marka bir değişiklik olarak , başka sağlıksız bir Liting için stres için hiçbir sebep yok olacak ve herhangi bir remisyona korku gerekecek. İlk başta, yine de hoşuna gitmeyecek ve küllüğü yalıyormuş gibi hissedeceksiniz. Ancak okuduğunuz her şeye rağmen, bunun geçici bir duygu olduğu konusunda sizi temin ederim ve IQOS  yanında rahatlıkla kullanılabilir, çünkü  içmenin verdiği rahatsızlık kolayca giderilebilir. İlk  okulun önünde içtiğin zamanki gibi. Muhtemelen siz de pek beğenmediniz.

IQOS daha ucuz değildir ve sizi bağımlılıktan kurtarmaz, ancak kokusundan ve katranından ölmezsiniz.

markasını değiştirmek kolayca haklı çıkarılabilir.  sizi öldürüyor, barda ya da evde  içemezsiniz ve sizi kokluyor. Ayrıca, atardamarlarınızı tıkamak sizi öldürmeye çalışıyorlar. Kanserojen maddeler ve katran, akciğer mahzenlerinizin her birini tıkamaya çalışıyor, bu yüzden merdivenlerden bile yürüyemiyorsunuz. HEETS% 95’e kadar daha sağlıklı.

 

IQOS’a geçiş sağlıklı bir diyete geçiş gibidir

Tatlı ve abur cubur yemeyi bıraktığınızdaki gibi. Yaşam tarzını değiştirmek biraz odaklanmayı gerektirir. Onunla kesinlikle paradan tasarruf etmeyeceksiniz ve yine de kalpten ölmeyeceğinizin hiçbir garantisi yok. Ama bunu diyet olarak düşünmemelisin. Aksi halde ne kadar süredir yaptığınızı saymazsanız, yo-yo etkisinin yakında çıkacağından ve beş pound’a kadar ilave olacağından emin olabilirsiniz.

 

Sağlıklı beslenme makul. IQOS içilmesi, birbiri ardına Lucky Strike yazmaktan daha akıllıcadır . Ancak bir seferde bir hamburger ve bir kola varsa, seni öldürmez, tıpkı bir seni öldürmemesi gibi. Sadece bir daha içine düşme. Çok fazla abur cubur ve pek çok , bunlar sağlık komplikasyonlarına karşı garantili yollar.

 

IQOS  bırakmada size yardımcı olur mu? Evet!

Fakat IQOS’un büyük bir pozitifliği var. Bağımlılıktan kurtulmaya çalışırken en zorlu engellerden biri olarak adlandırılan  içme ritüelini ortadan kaldıracaktır . Ve birçok IQOS kullanıcısı da tamamen bırakıyor, ancak elbette, bunların çoğu değil. Ama bunu yapanlar, işte nasıl yaptıklarını: İlk önce nikotin tedarikini azalttı ve ritüelden kurtuldu.  uzaklaştırmak sadece daha kolay, sade ve basittir. Bu nedenle, gelecekte böyle bir şey düşünürseniz size önermek mümkündür. Bağımlılıktan tamamen kurtulmak en iyisidir, yardımla oldukça kolaydır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir