Bolu İQOS Ve HEETS Çeşitleri

Bolu İQOS  Ve HEETS Çeşitleri !!

Bolu İQOS Ve HEETS Çeşitleri IQOS, Kurulumu Kolay Olan  Olarakta Bilinen İQOS Avrupa Gibi Ülkelerde Mağazalarda Satışa Başlamıştır. Şarj Edebilir Olması Sayesinde Asla Sizi Yarı Yolda Bırakmaz. İnce Ve Küçük Olmasından Dolayı Cebinizde Taşıyabilirsiniz.

Bolu İQOS  Nasıl Sipariş Verebilirim ?

IQOS, Ve HEETS Çeşitlerini Web Sitemizden Temin Edebilirsiniz. https://www.vaporesso.net/ Sitemizden Hızlı Sipariş Formu Doldurarak Sipariş Verebileceğiniz İQOS Ve HEETS Aynı Gün Motorlu Kurye Veya Kargo Firması İle Kargo Sistemi İle Adresinize Teslim Edilir. Dilerseniz Havale Veya Kapıda Nakit Ödeme Yaparak Sipariş Verebilirsiniz. Bolu Ve İlçeleri Olan DÖRTDİVAN, GEREDE, GÖYNÜK, KIBRISCIK, MENGEN, MERKEZ, MUDURNU, SEBEN, YENİÇAĞA, …Gibi İlçelerine Gönderilmektedir.

İQOS Şık Ve Tasarım Harikası

IQOS   Modeli Son Günlerde Kendini Yenileyen En İyi  Modellerinden Biridir. Şık Ve Özel Tasarımı Olan Bu Cihaz Cebinizde Taşıyabileceğiniz Şarj Kutusu İçinde Yer Alır Cihazı Kullandıktan Sonra Tekrar İçine Yerleştirerek Şarj Etmesini Sağlayabilirsiniz. Bu Yüzden Diğer  Göre Daha Çok Tercih Edilme Sebebidir.

IQOS, IQOS 2.4 Plus, Isıtmalı Tütün

IQOS, IQOS 2.4 Plus, Isıtmalı Tütün

 

 

 

 

Bolu İQOS HEETS  Çeşitleri

iqos banner siparis ver

Bolu İqos HEETS Amber

Bolu İqos HEETS Bronze

Bolu İqos  HEETS Green Zing

Bolu İqos HEETS Noor

Bolu İqos Heets Purple

Bolu İqos HEETS Sienna

Bolu İqos HEETS Silver

Bolu İqos Heets Teak

Bolu İqos Heets Tropical Swift

Bolu İqos HEETS Turkuaz

Bolu İqos Heets Yellow

Bolu İQOS HEETS Kıbrıs

Bolu İQOS Modelleri 

Bolu iQOS 2.4
Bolu İQOS 2.4 PLUS
Bolu İQOS 3
Bolu İQOS 3 DUO
Bolu İQOS Lil Solid 2.0
Bolu İQOS Lil Solid
Bolu IQOS ILUMA

iqos heets atasehir

 

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vaporesso.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS Bolu aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS Bolu tarafından kargo ile adresinize teslim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir