Juul Cihazın Zararı Varmıdır

Juul Cihazın Zararı Varmıdır

Juul Cihazın Zararı Varmıdır Hiçbir tütün bazlı veya nikotin e-sıvı ürünü güvenli kabul edilmemelidir. Sizin için neyin doğru olduğunu bulmanıza yardımcı olmak için buhar ürünlerini araştırmanızı öneririz. JUUL veya herhangi bir nikotin ürünü kullanma konusunda herhangi bir sağlık sorununuz varsa, doktorunuza danışmanızı öneririz.

JUUL’dan e-buharın solunması önceden var olan solunum veya kalp rahatsızlıklarını kötüleştirebilir. Ek olarak, herhangi bir seviyede nikotin yutulması diğer koşullara neden olabilir (kalp atış hızınızı ve kan basıncınızı arttırmak, baş dönmesi, mide bulantısı ve mide ağrısı gibi). UYARI: Yutulması veya solunması halinde zararlıdır. Uzun süreli veya tekrarlı maruz kalma sonucu organlarda hasara neden olabilir. GLACIER MINT nane yağı içerir. Alerjik reaksiyona yol açabilir. YUTULURSA: Kendinizi iyi hissetmiyorsanız bir ZEHİR MERKEZİ / doktora başvurun. CİLDE TEMAS EDERSE: Bol su ile yıkayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Eğer tatmin edici bir e-buhar alternatifi arayan yetişkin bir sigara içiyorsanız, Juul Türkiye sizin için iyi bir seçim olabilir. Şu anda nikotin içeren ürünler kullanmıyorsanız, JUUL kullanmaya başlamamanızı öneririz.

JUUL, optimum buharlaşma için gereken sıcaklığı korumak üzere optimize edilmiş ve yanmayı önlemek için tasarlanmış sofistike bir sıcaklık kontrol sistemi de dahil olmak üzere birçok tüketici koruması içerir. Ürünlerimizin kalitesine bağlıyız ve buharlaşma konusunda size en iyi teknolojiyi sunmayı taahhüt ediyoruz, bu yüzden mühendislik ekibimiz tüm parçaların Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS) ve Elektromanyetik Uyumluluk gibi uluslararası güvenlik ve kalite standartlarına uygun olmasını sağlamayı amaçlamaktadır. (EMC) ve JUUL Laboratuarlarında kapsamlı testlere ve incelemelere tabi tutulur. Ayrıca, bağımsız bir laboratuvar JUUL e-sıvı ve buharını test eder. JUUL Labs, ortaya çıkan FDA düzenlemelerini yakından takip eder ve sorumlu ürün kalite standartlarını destekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir