IQOS Şişli

IQOS 3 Duo Siyah Sipariş Ver

IQOS Şişli İle Uygun Fiyat Cihazlar Sipariş Verebilirsiniz. IQOS Türkiye Sitesi

Vaporesso ayrıcalığı İle İQOS Orijinal Cihazlara En Uygun Fiyat Seçenekleri İle Sahip Olabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile iQos cihazları kapalı kutulu olarak ve kapıda ödeme kolaylığı ile Vaporesso sitemizden sipariş verebilirsiniz. En çok tercih edilen iQos cihazlarından olan, iQos Solid lil, iQos 3 Duo ve iQos 2.4 Plus cihazlarının tüm renklerini en uygun fiyatlara  bulabilirsiniz. Vaporesso sitesi üzerinden vermiş olduğunu iQos cihazlar aksesuarları ile birlikte tam set şeklinde teslim edilmektedir. Ayrıca son çıkan yeni iQos cihazlarından iQos Holder ve tüm iQos aksesuarları da stoklarımızda yer almaktadır.

IQOS Nasıl Çalışır?

Son dönemlerde tüm dünya genelinde elektronik sigara alanında en çok tercih edilen firmalardan biri olarak IQOS ön plana çıkmaktadır. Elektronik sigara ile ilgili yapılan araştırmalar neticesinde hazırlanan IQOS cihazları son teknoloji ile yeniden geliştirilmiştir. Yüksek ısı gerektirmeden hemen ısınabilmesi buhar oluşumunu gerçekleştirmesi IQOS cihazlarda konforlu bir kullanım sunmaktadır.

Özellikle IQOS cihazlarda Heets kartuşları içerisinde bulunan nikotin ve aromalar yanmadan size ulaştığı için sağlık açısından da sigara gibi bir zarar oluşturmamaktadır. Nikotin ve aromalar yanmadan direkt olarak size buhar olarak ulaştığı için de kartuşların içerisindeki tatları rahatlıkla alabilirsiniz. IQOS cihazların kartuşlarında özel olarak geliştirilerek hazırlanan nikotinler ise en özel tütün yapraklarının arasından özenle seçilerek kullanılmaktadır.

IQOS Cihazların Çalışma Prensibi

IQOS cihazları özel üniteler ve geliştirilmiş algılayıcılar ile üretildiği için keyifli bir kullanım sunmaktadır. IQOS cihazlarında tercih edilen teknoloji sayesinde içerisinde bulunan kartuşlar algılayıcılar ile çalışmaktadır. Bu kartuşlar yüksek ısıya karşı duyarlı olarak geliştirildiği için içerisindeki tütünün yanmaması için otomatik olarak bir sınır koymaktadır. Bunun için düşük ısılarda bile IQOS cihazlar çalıştığında içerisinde bulunan kartuş düşük ısıda bile yüksek buhar üretebilmektedir. Bu sayede içince çekmiş olduğunuz buhar da kesinlikle kalite düşüklüğü meydana gelmez ve yanık bir tat bırakmaz.

Sigara içerken içerisindeki tütün tamamen yanarak kavrulmaktadır. Tütün kavrulması içindeki sağlık için zararlı olan kimyasalların da meydana çıkmasına neden olur. Bunun için de sigaradan içinize çektiğiniz duman zararlı bir hale dönüşmektedir. Ancak IQOS cihazlarda bu şekilde bir durum meydana gelmez. Kaliteli ve zararsız bir duman almanızı sağlar. Ayrıca sigara ile karşılaştırıldığında kötü bir koku ve duman da yaymamaktadır.

IQOS cihazlar içerisinde düşük ısıda yanmadan işlenen tütün dişlerde ve ellerde sararma gibi durumların oluşmasının da önüne geçer. Özellikle sigarayı bırakmak isteyen ve sigara kullanmayan müşterilerimiz için IQOS cihaz kullanımında da nikotinin yine bağımlılık yapabileceğini ayrıca belirtmek isteriz.

IQOS Cihazlarının Aksesuarları Ve Parçaları Nelerdir?

IQOS cihazlar elektronik sigara olarak üretilmiştir. IQOS cihazlar 3 farklı bileşenden oluşmaktadır. Bu bileşenler ise;
IQOS Heets Kartuş: Aroma ve nikotin içeren kartuştur. IQOS Holder: IQOS elektronik sigara cihazının gövdesidir. IQOS Şarj Kablosu: USB bağlantılı özelliği ile de telefon veya bilgisayar gibi cihazlar üzerinden de cihazın şarj edilmesini sağlar.

IQOS Cihazlar Nasıl Kullanılır?

IQOS cihazları kullanmak için kartuşu cihaza takarak hemen çalıştırma düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Cihaz içerisindeki kartuşlar biterse hemen yeni bir kartuşu takarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Kartuşların tekrar dolum işlemi yapılmamaktadır. Aromalı ve nikotinli kartuşlar ortalama olarak 6 dakika boyunca kullanılabilmektedir.

IQOS Cihazlarını Nasıl Şarj Edilir?

IQOS Duo cihazlar her kartuş bitiminde tekrar şarj gerektirmez. İki kere kullanım özelliğine sahip olan IQOS cihazlardan daha yüksek performans istiyorsanız IQOS Multi modellerini değerlendirebilirsiniz.

IQOS Şişli Orijinal Satış Merkezi Vaporesso

Vaperosso sitesi üzerinden IQOS cihaz modellerini orijinal olarak satın alabilirsiniz. Heets sigara çeşitleri yanı sıra Jull balangıç setler ile Juul Pod kartuşları da yine Vaperosso sitesi üzerinden orijinal olarak alabileceğiniz cihazlardandır. Premium salt likit, Puff XXL ve tek kullanımlık meyve aromalı elektronik sigara çeşitlerini en uygun fiyatlara ve orijinal ürün garantisi ile Vaporesso sitesinden sipariş oluşturabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği yanı sıra İstanbul içi aynı gün teslimat ve diğer illere de hızlı kargo ile teslimat seçeneklerini tercih ederek güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir