İQOS HEETS ŞİŞLİ

İQOS HEETS ŞİŞLİ

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

ŞİŞLİ HEETS  Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

ŞİŞLİ İQOS Modelleri

İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMAI
İQOS Iluma Prime

ŞİŞLİ İQOS HEETS SATIŞ

19 MAYIS MAHALLESİ ,BOZKURT MAHALLESİ,CUMHURİYET MAHALLESİ,DUATEPE MAHALLESİ,ERGENEKON MAHALLESİ,ESENTEPE MAHALLESİ,ESKİŞEHİR MAHALLESİ ,FERİKÖY MAHALLESİ ,FULYA MAHALLESİ ,GÜLBAHAR MAHALLESİ , HALASKARGAZİ MAHALLESİ ,HALİDE EDİP ADIVAR MAHALLESİ ,HALİL RIFAT PAŞA MAHALLESİ ,HARBİYE MAHALLESİ ,İNÖNÜ MAHALLESİ ,İZZET PAŞA MAHALLESİ ,KAPTANPAŞA MAHALLESİ ,KUŞTEPE MAHALLESİ ,MAHMUT ŞEVKET PAŞA MAHALLESİ ,MECİDİYEKÖY MAHALLESİ ,MERKEZ MAHALLESİ ,MEŞRUTİYET MAHALLESİ ,PAŞA MAHALLESİ

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vaporesso.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS   aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir