Whatsapp0544 270 00 52

İQOS

İqos Modelleri | İqos Türkiye| İqos Orijinal En İyi Fiyat

Yeni Nesil İqos Orjinal Türkiye Satış Sitesi ile Hemen Sipariş Verebilirsiniz.  2.4 plus ,  3 ve Multi Çeşitleri. Tüm Cihaz siparişlerinizde aynı gün ve hızlı teslimat olarak gönderilmektedir. Tüm siparişleriniz, orjinal kapalı kutusunda, taşınma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için özel olarak paketlenerek gönderilmektedir.


İçeriğinde kimyasal malzeme bulunmayan ve herhangi bir şekilde yakılmadan ısınan bu malzeme yeni nesil vaporizorlere verilecek en iyi örnek olma özelliği taşır.


5 yılı aşan süredir satışını yüksek müşteri memnuniyeti ile sürdürdüğümüz iQos modelleri, birbirinden özel renk seçenekleri ile stoklarımızda olup, kampanyalı fiyat, kapıda ödeme imkanı ve İstanbul içi hızlı gönderdi imkanı ile güvenle sipariş verebileceğiniz bir marka olan  adresi ile satış işlemlerimize devam ediyoruz.


Türkiye’nin bu alanda en güvenilir alışveriş sitelerinden birisi olarak sizler için 7/24 hizmet vermekten mutluyuz.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
3 Duo

1.250,00TL

3 Duo

Her zamankinden daha hızlı Yeni  3 DUO, bugüne kadarki en hızlı tutucu şarjını sağlıyor. Toplum yararına düşünülerek imal edilmiş olan bir üründür.  Tüm dünyada olduğu kadar artık ülkemiz piyasası içerisinde de yavaş yavaş görmeye başlaya..

İQOS 3 DUO HOLDER

500,00TL

İQOS 3 DUO HOLDER

İQOS 3 DUO HOLDER..

iQos Lil Solid 2.0

800,00TL

iQos Lil Solid 2.0

Beklenen Yeni iQos Lil Solid 2.0 Plus biraktim.com stoklarında yer almaktadır. IQOS Solid 2 yeni modeli, uygun kampanyalı fiyatı,  kapıda ödeme imkanı ve hızlı teslimat seçeneği ile sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Solid modeline göre ..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
WhatsApp