Whatsapp0544 270 00 52

PUFF BAR

Orijinal Puff Plus ve Puff XXL ürünlerimiz uygun fiyat seçenekleriyle satıştadır. 300 çekimlik Puff Bar ürünleriyle lütfen karıştırmayın. Satışta yer verdiğimiz ürünler 800 ve 1600 çekimlerdir. 

Puff  ve Puff Plus ojinal satış Türkiye Ürün Kategorisi birbirinden özel ürün çeşitleri stoklarımızda yer almakta olup, bu eşsiz ürüne  farkı ile sipariş verebilirsiniz. Pratik kullanımı sayesinde ekstra şarj ve likit olaylarına girmeden rahatlıkla dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz Puff Bar ürünü  sitemiz stoklarımızda yer almakta olup, İstanbul içi Motorlu kurye ile aynı gün gönderimi sağlanmaktadır.

PUFF BAR NEDİR ?

PUFF  kullan at, hepsi bir arada bir elektronik  cihazıdır. Bunu sigaraya daha ucuz ve daha sağlıklı bir alternatif olarak düşünün, sigaranın birçok olumsuz yan etkisinin olmadığı bir yeni nesil  düşünün. % 5 Salt likit ve aroma ile tıbbi sınıf ıslatılmış pamuktan yapılan PUFF, kanserojenleri yakmadan buhar üretmek için sıvıyı ısıtır.

PUFF  birçok farklı aromaya sahiptir. Çubuğun aroması ambalajın ön tarafına yazar ve PUFF  rengi de tadını gösterir.

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
PUFF BAR XXL ALOE Grape

200,00TL

PUFF BAR XXL ALOE Grape

Puff XXL Aloe Grape Tek kullanımlık üzüm aromalı elektronik sigara modeli stoklarımızda yer almaktadır. 1600 çekim. Şarj ve likit dolum gerektirmeden pratik kullanım sağlar. Puff Plus Aloe Üzüm , bu geleneği sürdürüyor. Peki neden aloe? Bunun harika ..

Puff BAR XXL Apple Ice

200,00TL

Puff BAR XXL Apple Ice

PUFF XXL Elmalı buz aromaları, kırmızı sulu elma ve mentol buzunun harika bir kombinasyonudur.PUFF BAR XXL Elmalı buz aromaları ,  sıkı çekme Apple Ice Oro Bar’ın tam anlamıyla harmanlandığı Kırmızı sulu elma ve mentol buzunun harika bir kombina..

PUFF BAR XXL BLUEBERRY ON ICE

200,00TL

PUFF BAR XXL BLUEBERRY ON ICE

PUFF XXL Blueberry Ice tam olarak reklamı yapıldığı gibi sunar. Yetişkin meyve ve buz vapeleri hayranları, soğuk mentol ile fevkalade dengelenmiş taze yaban mersini ekşi ve tatlı notalarına bayılacaklar. 6,5 ml ejuice kapasitesi ve yüzde 5’lik güzel ..

PUFF BAR XXL GUAVA ICE

200,00TL

PUFF BAR XXL GUAVA ICE

PUFF XXL Guava özsuları tarihsel olarak portakal ve mangoyu da içeriyordu. Ancak Guava, kendi başına durmaya yetecek kadar tropikal meyve karakterine sahiptir. Ve bir buz patlamasıyla iki kat daha güzel. Olgun ve tatlı tatlar PUFF XXL Guava Ice ..

PUFF BAR XXL MELON ICE

200,00TL

PUFF BAR XXL MELON ICE

Bu,  içmenin kalıcı bir gizemidir. Her yerde meyve fincanı severlerin sıkıntısı olan, sıradan bal çiy kavundan ilham alan özsular, mucizevi bir şekilde piyasadaki en sevilen tatlardan birine dönüşüyor. Belki de kavun aromalarının yumuşaklığı ve ..

PUFF BAR XXL STRAWBERRY BANANA

200,00TL

PUFF BAR XXL STRAWBERRY BANANA

PUFF BAR XXL STRAWBERRY BANANA..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
WhatsApp