Whatsapp0544 270 00 52

JUUL

Juul Türkiye | Juul Modelleri | JUUL Orijinal En İyi Fiyat

JUUL SİGARA İÇENLER DÜŞÜNÜLEREK TASARLANMIŞTIR. 

Juul elektronik sigara formdan teknolojiye ve lezzete kadar, sigara içenler ile tasarlanmıştır. Kullanımı kolaydır, düğme veya anahtar yoktur. Jul buharlaştırıcı, sıcaklık kontrolünü düzenlemiştir ve standart e-sigaralardan farklı olarak, serbest baz nikotinden ziyade tütün yaprağı içinde bulunan nikotin tuzlarını kullanmaktadır. Bu nitelikler Jull’a özgüdür ve sigara külünün ve kokunun karmaşasından kurtulmanızı sağlar. Sigaraya benzer nikotin seviyelerini barındırarak Juul Türkiye  sigara içen sigara içenlere gitmek isteyen sigara içenlerin standartlarını karşılamak için memnuniyet sağlar. Juul  dünyanın bir milyar yetişkin sigara içicisinin yaşamını iyileştirmek amacıyla kuruldu. JUUL’un yetişkin sigara içenler için ilk uygun alternatif olduğuna inanıyoruz. Sigara içmek sağlığınız için kötüdür ve şu anda nikotin ürünleri kullanmayanlar başlamamalıdır. 

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Yeni
BAŞLANGIÇ SETİ (RU VERSİYON)

480,00TL

BAŞLANGIÇ SETİ (RU VERSİYON)

JUUL cihaz + USB şarj aleti + 4 adet JUULpods 5% nikotin  (Classic Tobacco, Mint, Mango ve Vanilla)Şarj edilebilir JUUL Cihazı USB Şarj Aleti Dört JUULpods  %5  (Classic Tobacco, Mint, Mango ve Vanilla)..

GÜMÜŞ CİHAZ

400,00TL

GÜMÜŞ CİHAZ

CİHAZA POD DAHİL DEĞİLDİR! KULLANABİLMEK İÇİN JUUL POD SAYFASINI ZİYARET EDEREK JUUL POD SATIN ALINIZ.JUUL Gümüş renk cihaz kiti bir JUUL cihazı ve USB şarj yuvası ile birlikte gelir, podlar dahil değildir. Sigaraya gerçek bir alternatif arayan sigar..

Juul C1 Başlangıç Seti (Akıllı Mod)

600,00TL

Juul C1 Başlangıç Seti (Akıllı Mod)

Juul C1 Başlangıç Seti (Akıllı Mod) UYGULAMA ETKİN Şurada mevcut: Özelliklere erişmek için giriş yapmış ve yaş doğrulaması yapmış olmanız gerekir. KULLANIMINIZI İZLEYİN Kullanımınız hakkında daha fazla görünürlük ..

Juul Cihaz

350,00TL

Juul Cihaz

JUUL Siyah renk cihaz kiti bir JUUL cihazı ve USB şarj yuvası ile birlikte gelir, podlar dahil değildir. Sigaraya gerçek bir alternatif arayan sigara içenler içindir. Cihaz Kutu İçeriği: Şarj edilebilir JUUL cihazı USB Şarj aleti..

Juul Pod Starter Kit ( EU Versiyon )

520,00TL

Juul Pod Starter Kit ( EU Versiyon )

Juul Pod Cihaz ( EU Versiyon ) Başlanğıç Seti İçeriği Şarj edilebilir JUUL Cihazı USB Şarj Aleti Dört JUUL pods  %1.8 veya %5.0 (Mango Nectar, Royal Creme, Golden Tobacco, ve Glacier Mint)..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
WhatsApp