Sigara ile elektronik sigara yarışsaydı kazanan hangisi olurdu? Hiç şüphesiz elektronik sigara kazanırdı. Neden mi? Çünkü sigaranın verdiği zararın yanında elektronik sigara çok masum kalıyor.

Sigara, Sağlık ve Hayat…

Sigaranın zararları hakkında ciltlerce kitap yazılmıştır belki de. Ama yine de kısa bir hatırlatma iyi olacaktır. Maalesef insanlık doğaya yeteri kadar saygı duymuyor. Üstelik bu yetmez gibi insanlık kendisi ve başka insanlara da yeterince saygı duymuyor. Ve bunu da en sinsi en acımasız ve en korkunç yolla yapıyor. Daha korkunç ve acımasız olanı ise bütün bunları yaparken zevk alıyor olması…

Neden mi bahsediyoruz? Elbette sigaradan… Bir sigara için yaygara kopardığımızı düşünüyorsanız dinleyin. Sadece bir sigara içinde tam 4000 ( evet yazıyla tam dört bin) üzerinde zehir var. Arsenikten katrana, asetondan (ki ojeleri tırnaktan temizlemek için kullanılır.) amonyağa kadar çeşit çeşit zararlı maddeler var. Sadece bunlar bile ne kadar haklı olduğumuzu gösterir. Üstelik sağlığınıza zararı olduğu kadar cüzdanınıza da büyük zarar veriyor. Bir yılda sigara için harcadığınız parayı düşünün. Üstüne sigara yüzünden çekeceğiniz hastane çilesini de ekleyin…

 

Şimdi tekrar soralım. Sigara içerek tüm bu zararları kabullenmiş oluyor musunuz? Ve bunları bile bile hala sigara içmek kendinize ya da sevdiklerinize saygısızlık olur mu? Bütün bu zararı yavaş yavaş veren sigara yeterince sinsi ve tehlikeli değil mi?

Peki, uzun süren öksürükler başladığında ya da nefes darlığı başladığı zaman hayatınızın kalitesi nasıl etkilenecek düşündünüz mü? Sigara yüzünden sabahları nasıl uyandığınızı ya da uyanacağınızı düşündünüz mü? Ya da daha sağlıklı bir hayatı hak ederken şimdiki halinizi düşündünüz mü? Peki, nasıl kurtulacaksınız?

Joyetech olarak size tüm bu olumsuzluklardan kurtulmanıza yardım ediyoruz. Bunu elektronik sigara ile yapıyoruz. Böylece tüm alışkanlıklarınızı bir anda bırakmak zorunda kalmıyorsunuz.

joyetech-evic-basic-with-cubis-pro-mini-elektronik-sigara-gri-1Elektronik Sigara Nedir?

Her şeyden önce sigaranın içindeki 4000 zehri sizden uzak tutar. İçinde sadece nikotin bulunur. Nikotin ise sigaradaki bağımlılığı yapan en tehlikeli maddedir. Elektronik sigara kullanarak sadece nikotin alırsınız. Zamanla alacağınız nikotin miktarını düşürerek sigarayı da bırakabilirsiniz. Çalışma mantığı nikotini soğuk buharla karıştırıp size sunmak. Siz de gittikçe azalan dozda nikotin alarak zamanla elektronik sigaranızdaki sıfır (%0) nikotin ile bir süre sonra sigarayı bırakmış olacaksınız.

Elektronik Sigara ile Sigara Karşılaştırılırsa

Joyetech Elektronik Sigara ile bu sağlık ve cüzdan probleminden kurtulacaksınız. Size sevdiklerinizle yaşayacağınız uzun ve sağlıklı bir hayat kalacak. Ne dersiniz daha güzel olmaz mı?

Kaliteli ve en çok Tercih Edilen Joyetech Likit Çeşitleri Joyetech Likit en iyi şartlarda ve en kaliteli malzemelerle yapılır. Likitler kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde satılmaktadır. Sizde farklı çeşitler ile yeni deneyimlere yelken açabilirsiniz.