JUUL 2

Juul 2

 

JUUL 2 , sigara içenlere gerçek bir alternatif arayan yetişkin sigara içenler için tasarlanmış, kullanımı kolay bir esigaradır. Cihazın gövdesi (titiz stres testi ile yapılmış olan) bataryayı,

patenti bekleyen sıcaklık regülatörünü ve cihazın şarj seviyesinde algılamak için bir dizi sensör içermektedir.

Juul markası elektronik sigara sektöründe büyük bir ses getirerek, sektöre yön vermiş ve kullanıcılarının büyük bir beğenisi ile tüm dünyada lider bir marka olmuştur. Tasarım,

kendine özgü yapısı ve müşteri kitlesi ile telefonlarda IPhone nasıl bir etki oluşturmuşsa,

Elektronik sigaralarda da, aynı etkiyi Juul Markası oluşturmuştur.

2022 yılına gelindiğinde ise,

Juul markası Juul2 modelini çıkartarak tarzını bir kere daha ortaya koymuş bulundu. Daha kaliteli ve daha şık tasarımı ile juul kullanıcılarını tekrar kendisine hayran bıraktığını söyleyebiliriz.

Juul ilk modeline kıyasla daha büyük bir pod haznesine sahip olup,

tekrar dolum yapılmama gibi bir dezavantajını da beraberinde getiriyor.

Ama üzülmeyin. Çünkü bunun çözümü var.

 

Bir JUUL 2  kullanıcısı olarak, hem performans hem de kalite anlamında kendini yenileyen Juul markası, Juul2 modeli ile efsane bir doyum ve buhar performansı sunuyor. Juul2 gerçekten bir harika.

2022 Yılı Mayıs ayında ciddi ses getirmiş ve başta fiyatı oldukça yüksek bir maliyetle Türkiye’de satılmaya başladı.

Ancak, dolar kurunun yüksel olmasına karşı fiyatlar bir nebze normale düştüğünü ifade edebilirdik.

İlk geldiğinde Juul2 Pod Kartuşları 500 TL

gibi bir rakama satılırken şu an 400 TL civarında satışı yapılmaktadır.

JUUL 2 Benersiz Kılan Özellikleri Nedir ?

Sigara içenlerin memnuniyet standartlarını karşılamak için sigara nikotin seviyelerini, nikotin tuzları formülümüz JUUL salts ™ ile sigaraya benzer dayanımlı nikotin seviyelerine ulaştırıyoruz.
Tüm cihazlarımızda akıllı sıcaklık regülasyon teknolojisini kullanarak, malzemeyi optimum bir buharlaşma seviyesine getirerek, yanma durumuna gelmeden ısıtırız.
Tüm cihazlarımızı, sigara içenlerin alışılageldiği sadeliği yansıtmak ve buhar ürünlerine mümkün olduğunca uygun hale getirmek için kullanımı kolaylaştırıyoruz.
Buhar ürünlerine geçiş yapan mevcut yetişkin sigara içenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi yollar bulmak için sürekli araştırma yapıyor ve yenilik yapıyoruz.

JUUL 2  Şarj Ne Kadar Gider ?

Kullanımınıza bağlı olarak ortalama 1 gün gider.

1 Pod Ne Kadar Kullanılır ? 

1 Pod ortalama 300 puf civarında gitmektedir.

JUUL Seri Numaramı Nerede Bulabilirim ?

JUUL Seri Numarası, JUUL logosunun hemen altında, cihazınızın arkasına kazınmış sekiz karakterden (harf ve rakam) oluşmaktadır.

JUULpod’ları Kendi Likitimle Doldurabilir miyim ?

Sağlık ve güvenlik endişeleri için lütfen JUUL pod’larınızı tekrar doldurmaya çalışmayın. Ürün kalitesini korumak için JUULpod’lar yeniden doldurma veya tekrar kullanım için tasarlanmamıştır.

Orijinal JUUL Ürünlerini Nereden Alabilirim ? 

Yetkisiz ve taklit ürünlere karşı mücadelemiz devam etmektedir. Müşterilere, yetkisiz satıcılardan JUUL ürünlerini satın alırken dikkatli olmalarını öneriyoruz. juulpod.com.tc , Türkiye’deki ürünlerimizin tek yetkili çevrimiçi kaynağıdır. Şahsen satın almayı tercih ederseniz, whatsapp hattından destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir