Joyetech E-sigara

joyetech elektronik a0839317afe0a3dd21a0

Joyetech E-sigara

joyetech elektronik a0839317afe0a3dd21a0Elektronik sigara kullananlar, normal sigara içenlere göre çok daha sağlıklıdır. Özellikle elektronik sigara kullanıcılarında nefes darlığı gibi bir şikâyetin görülmediği belirtilmektedir. Bunun nedenleri arasında elektronik sigaraların akciğerlerdeki broşları tıkamaması ya da hava kanallarını kapatmaması gelmektedir. Normal sigaralar bu sorunları meydana getirmekte, bunun sonucunda da kansere ulaşan hastalıklar ortaya çıkmaktadır. Özellikle akciğer kanserinin en büyük nedenleri arasında sigara bağımlılığı gelmektedir. Bu nedenle kesinlikle sigaranın bırakılması gereklidir. Ancak sigara bağımlılığının kolay terk edilebilecek bir alışkanlık olmadığı bilinmektedir. Sigaranın bırakılabilmesi için birtakım desteklerin alınması gereklidir. Bu desteklerin arasında da joyetech elektronik sigara kullanımı gelmektedir. Bu sigaralar, sigara bağımlılığından kurtulmanın en önemli ürünleri arasında gelmektedir. Joyetech marka elektronik sigaralar da gerçek sigaranın simülatörü olarak tasarlanmıştır. Bu sigarayı kullanırken tat alma duygusunda herhangi bir fark olmamaktadır. Çünkü tat almayı engelleyen duman yoğunluğu yaşanmamaktadır. Ayrıca giderek tat alma duyguları daha da gelişecektir. Bunun nedeni, sigara bağımlılığından kurtuldukça tat ve koku gibi temel duyularda belirgin bir artış olmasıdır. Sigara dumanı olmadan, ancak sigara dumanı benzeri bir görünümle kaliteli bir yaşam, elektronik sigara ile elde edilebilmektedir.

Joyetech En Kaliteli Ürünlerin Arasındadır

Joyetech , elektronik sigara piyasasındaki en kaliteli ürünlerin arasında gelmektedir. İtalyan bir firmanın ürünü olan bu elektronik sigara, uygun fiyatı, uygun fiyatı ve görüntüsü ile öne çıkmaktadır. Üstelik bu elektronik sigara, başlangıç aşamasında da uygun fiyat avantajı sunmaktadır. Bu markanın ürünleri, uygun fiyatla satılmasına karşın kalite olarak en üst seviyede tasarlanmıştır. Bu markanın ürününü kullananlar, ucuz ürün kalitesiz, pahalı ürün kaliteli algılarının tamamen ortadan kalktığını belirtmektedir. Çünkü markanın elektronik sigarası, hem kaliteli hem de uygun fiyatla satılmaktadır. Kullanımı kolay olan, gerçek sigara gibi duman ve tat veren ancak içinde sigaradaki gibi bağımlılığı artırıcı maddeleri barındırmayan bu elektronik sigara, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeye ikan sağlamaktadır. Elektronik sigarada marka ve modellerin arttığı bilinmektedir. Bu sayede hem kalite atmakta hem de kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Özellikle markanın elektronik sigaralarında yedek atomizer ve likit tankeri bulunmaktadır. Taşınabilir şarj kutusu ile de pratik bir şarj avantajı sağlayan bu elektronik sigaraların taşıma kutusunun da şarj görevini yerine getirme özeliği bulunmaktadır. Su sayede elektronik sigara kullanılmadığı ve kutusunda olduğu zamanlarda şarj olmaktadır.

Ağızlıktan Sıvı Gelmesi

Joyetech , elektronik sigaralarının üzerinde LED düğme bulunmaktadır. Bu düğmeye basıldıktan sonra ağızlık kısmından çekilmekte ve böylece sigara içilmiş olmaktadır. Elektronik sigaranın kilitlenmesi için LED düğmeye art arda beş kez basılmalıdır. Yine alnı düğmeye art arda beş kez basıldığında da elektronik sigara açılmış olmaktadır. Bu özellik, kullanılmadığında elektronik sigaranın kapalı kalmasını sağlamaktadır. Ancak boş likit tanklarının sık aralıklarla doldurulması tavsiye edilmektedir. Boş kalan cihazın kısa bir süre içinde arızalanabilmekte ya da performansında ciddi oranda azalma görülebilmektedir. Bu sigaraların ağızlık kısmından sıvı geldiğinde genellikle pil seviyesinin düştüğü ya da atomizerin arıza yaptığı akla gelmelidir. Böyle bir durumla karşı karşıya gelindiğinde sıvı kesinlikle yutulmaması ve ağız hemen su ile çalkalanmalıdır. Cihaz ve likit sıvısı kesinlikle çocuklardan uzak tutulmalıdır. Cihaz ve sıvısı doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır ve oda sıcaklığında korunmalıdır. Bu cihazlar yeni teknoloji ile imal edilmiştir ve doldurulabilir tank sistemi ile çalışmaktadır. Elektronik sigara satın alındıktan sonra ayrıca satın alınan likit ile çalışmaktadır. Bu likitler de markanın ürünün satıldığı adreslerden temin edilmektedir. Likit tankındaki sıvı bittiğinde doldurulmalıdır. Kuru çalıştırıldığında cihazla arıza meydana gelebilmektedir.

  1. Emin Şençelik diyor ki:

    merhaba ben emin

    cihazlari sarj ederken ne yapmali? batarya kismini ayirip sarj etmek daha mi dogru bir yontem? yoksa hicbirseye dokunmadan direkt sarja birakip’ sabah kalkincada almali mi?

    tesekkurler kolay gelsin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp