Elektronik Sigara 2017 En Kalitelisi Hangisi?

smok esigara kalite fiyat

Sigara tiryakilerinin sigarayı bırakmak için başvurduğu en etkili ve en çok verimin alındığı yöntem olan elektronik sigaralar sağlığa zararı olmayan ve tamamen gerçekçi sigara simülatörü olarak tüm dünyada kullanılmaktadır. 2013 yılından sonra dünyada kullanımı daha da hızlı olarak yaygınlaşan elektronik sigaralar rekabet sebebiyle üretici firmaların daha iyi daha kaliteli ve daha güvenlikli cihazlar üretmesine sebep olmuştur. Bu gelişmeler sonrası elektronik sigara üreticisi firmalar arasındaki rekabet daha da artmış olduğu için daha kaliteli elektronik sigara modelleri piyasada yer almaya başlamıştır.

En Kaliteli Elektronik Sigara Markası Hangisi?

Bu sorulduğu zaman öncelikle elektronik sigaranın hangi amaçla kullanılacağı da sorulmalıdır. Sadece sigarayı bırakmak için elektronik sigara kullanan kişilere Joyetech markası en uygun marka olacaktır. Bu marka pratik bir şekilde kullanılmakta olup normal Sigaradan 4 – 5 kat daha çok buhar çıkarır ve bir güne yakın şarj süresine sahiptir. Hem sigarayı bırakmak hem de nargile gibi derin nefes çekmek için elektronik sigara kullanmak isteyen kişiler için Joyetech eGrip 2 elektronik sigara modeliEleaf ve Smok markaları uygundur. Bu markaların ürünleri yeni nesil elektronik sigara ama modellerinden olup aynı zamanda yoğun miktarda  buhar üretme özelliğine de sahiptir.

Bu üç elektronik sigara üreticisi firmanın ürünlerini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Ayrıca elektronik sigara  kullanımında seçilen likitin de çok önemli olduğu unutulmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp