Adıyaman Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakabilirsiniz

Sigara, puro ve tütün ürünlerine karşı olan bağımlılıktan kolay vazgeçilemiyor. Ancak günümüzde elektronik sigara bu bağımlılıktan kurtulmanın en büyük yolu olarak gösteriliyor. E- sigara adı verilen bu ürünler normal bir sigara görüntüsündedir ve tamamen zararsız bir özelliktedir. Ayrıca elektronik sigaralar normal sigara gibi içilebilir ve buna karşın ne insan sağlığına ne de çevreye herhangi bir zarar gelmez. Piyasada birçok elektronik sigara markası vardır. Ancak hepsinin üstün kalitede olduğunu söylemek imkansızdır. Elektronik sigaraların arasında bulunan ve orijinal Alman ürünü Red Kiwi , bu bağımlılıktan tamamıyla kurtulmanın en önemli yollarından biridir. Bu cihazla sigaradan sonsuza kadar kurtulma imkanı vardır. Adıyaman Elektronik Sigara kullanan hemen herkes sigarayı bıraktıklarını belirtmektedir. Ayrıca normal sigara almaya gerek duymadıklarını söylemektedir.adiyaman

Adıyaman Elektronik Sigara’daki Nikotin Zararsızdır içinde nikotin vardır. Bu nikotinde atomize kartuşlar bulunur. Normal şartlarda sigaradaki bağımlılığı yapan madde nikotindir. Ancak bu cihazın içindeki nikotin zararsızdır. Nikotin doğal bir şekilde tütün yaprağında bulunur. Sigaradan alınan her nefesle birlikte akciğere çekilen nikotin miktarı hızla kana karışır ve 7 ila 8 saniye içinde beyne ulaşır. İşte bu nikotinin vücuda vereceği zararı tamamen ortadan kaldırmak için elektronik sigaralar tasarlanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü de “nikotin yerine koyma” yöntemini sigara kullananlar için güvenli ve etkili bir yöntem olarak tavsiye etmektedir. İşte bu elektronik sigara, nikotin yerine koyma yöntemini gerçekleştirir. Birçok uzman da bu yöntemin onaylamıştır.

Adıyaman Elektronik Sigara

Bu Üründe Kansorojen Maddenin Bulunmadığı Tespit Edilmiştir

Normal bir sigarada nikotinin dışında 4 binden fazla kimyasal madde ile kansorejen maddenin bulunduğu bilinmektedir. Sigara dumanında kansere neden olan karbonmonoksit, hidrokarbonlar, polisiklik, aromatik, ve nitrozamin bulunur. Bu maddeler en az 25 çeşit hastalığa neden olur. Red Kiwi Elektronik Sigara’nın kartuşunda ise katran, toksit ve diğer tüm kansere neden olan maddelerin hiçbiri bulunmamaktadır. Bu nedenle kaliteli olan elektronik sigara, normal sigara gibi zararlı alışkanlıklardan vazgeçmek isteyenler için uygundur ve sigarada olduğu gibi olumsuz bir etki yapmamaktadır. Ayrıca içindeki nikotin bağımlılık yapmamaktadır. Bunun yanında elektronik sigara olan Red Kiwi’nin nikotin derecesini düşürmek de mümkündür. Kaliteli elektronik sigara Red Kiwi ile sıfır nikotin alınabilir. Bu da sigaradan tamamen kurtulmanın en önemli adımıdır.

Ucuz ve Kaliteli Ürün

Adıyaman Elektronik Sigara’nın fiyatı da benzerlerine göre ucuzdur. Ancak kaliteli olarak üretilmiştir. Ayrıca içinde akü yapımında kullanılan kadmiyum, boya sökücü olan aseton, roket yakıtı olan metanol, çakmak gazı olan bütan, temizlik maddesi olarak kullanılan amonyak, fare zehri olarak kullanılan arsenik, kullanıldığında yüzde 100 öldürücü olan hidrojen siyanür ile naftalin, elektronik sigara Red Kiwi’de bulunmamaktadır. Bu sayılan öldürücü zehirler sigaranın içinde bulunan 4 bin maddeden sadece birkaçıdır. Nikotin ise sigaradaki bağımlılık yapan ana maddedir. Sigara bağımlılığından kurtulmak için çok farklı şekilde ürünler tasarlanmıştır. Ancak bunların bazısı bu bağımlılıktan kurtarmaz. Aksine eskisinden bile daha fazla bağımlı hale gelinebilir. Böyle bir sonuçla karşı karşıya kalmamak için elektronik sigara tavsiye edilmektedir. Bu sigara normal bir sigara görünümdedir ve görsel olarak sigaraya bire bir benzemektedir. Üstelik sigara gibi duman verirler. Ancak bu duman zararsızdır. Çünkü duman su buharıdır.

Dumanı Zararlı Değildir

Elektronik Sigara Adıyaman kullananlar nikotin dumanını içlerine çeker ancak bu dumanda kansorejen madde yoktur. Dolayısıyla sağlığa zararlı olan tütün olmadan sadece duman ile sigara içme duygusu yaşanır. Aynı zamanda nikotin ihtiyacını giderir. Kullanıcı, kaliteli elektronik sigara olan joyetech buhar çektiğinde sigaramın ucunda küçük bir ışık yanar. Bu şık gerçek bir sigara gibi görünmesi için portakal renginde tasarlanmıştır. Uzaktan bakılınca kişinin gerçek bir sigara içtiği zannedilir. Oysa bu gerçek anlamda bir sigara değildir. Elektronik sigara Red Kiwi, sigarayı bırakmakta en önemli yöntemlerin başında gelmektedir. Günümüzde sigara yüzünden milyonlarca insan hayatını kaybetmektedir. Kimisi de sakat kalmaktadır. Elektronik sigara, normal sigaranın oluşturduğu bağımlılığı yok etmek için tasarlanmıştır. Elektronik sigara kullanırken akciğerlere çekilen yapay duman, sigaraya olan ilginin zamana azalmasını sağlar. Ayrıca bu bağımlılık belli bir süre sonra tamamen yok olur. Kaliteli Alman malı elektronik sigara Joyetech elektronik sigara sayesinde normal sigaranın içinde bulunan binlerce zehirli maddenin vücuda girişi önlenmiş olur.

ADIYAMAN NEREDEDİR?

Adıyaman, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir ilidir. İdari merkezi Adıyaman şehridir.

2010 TUIK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 9 ilçesi, 19 belediyesi ve 427 köyü vardır.

Merkez Elektronik Sigara
Besni Elektronik Sigara
Çelikhan Elektronik Sigara
Gerger Elektronik Sigara
Sincik Elektronik Sigara
Tut Elektronik Sigara
Kahta Elektronik Sigara
Gölbaşı Elektronik Sigara
Samsat Elektronik Sigara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir