Adana Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakabilirsiniz

Adana Elektronik Sigara, puro ve tütün ürünlerine karşı olan bağımlılıktan kolay vazgeçilemiyor. Ancak günümüzde elektronik sigara bu bağımlılıktan kurtulmanın en büyük yolu olarak gösteriliyor. E- sigara adı verilen bu ürünler normal bir sigara görüntüsündedir ve tamamen zararsız bir özelliktedir. Ayrıca elektronik sigaralar normal sigara gibi içilebilir ve buna karşın ne insan sağlığına ne de çevreye herhangi bir zarar gelmez. Piyasada birçok elektronik sigara markası vardır. Ancak hepsinin üstün kalitede olduğunu söylemek imkansızdır. Elektronik sigaraların arasında bulunan ve orijinal Alman ürünü Red Kiwi Elektronik Sigara, bu bağımlılıktan tamamıyla kurtulmanın en önemli yollarından biridir. Bu cihazla sigaradan sonsuza kadar kurtulma imkanı vardır. Adana Elektronik Sigara kullanan hemen herkes sigarayı bıraktıklarını belirtmektedir. Ayrıca normal sigara almaya gerek duymadıklarını söylemektedir.adanaelektronik (1)

Adana Elektronik Sigara’daki Nikotin Zararsızdır

Adana Elektronik Sigara içinde nikotin vardır. Bu nikotinde atomize kartuşlar bulunur. Normal şartlarda sigaradaki bağımlılığı yapan madde nikotindir. Ancak bu cihazın içindeki nikotin zararsızdır. Nikotin doğal bir şekilde tütün yaprağında bulunur. Sigaradan alınan her nefesle birlikte akciğere çekilen nikotin miktarı hızla kana karışır ve 7 ila 8 saniye içinde beyne ulaşır. İşte bu nikotinin vücuda vereceği zararı tamamen ortadan kaldırmak için elektronik sigaralar tasarlanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü de “nikotin yerine koyma” yöntemini sigara kullananlar için güvenli ve etkili bir yöntem olarak tavsiye etmektedir. İşte bu elektronik sigara, nikotin yerine koyma yöntemini gerçekleştirir. Birçok uzman da bu yöntemin onaylamıştır.

Adana Elektronik Sigara

Bu Üründe Kansorojen Maddenin Bulunmadığı Tespit Edilmiştir

Normal bir sigarada nikotinin dışında 4 binden fazla kimyasal madde ile kansorejen maddenin bulunduğu bilinmektedir. Sigara dumanında kansere neden olan karbonmonoksit, hidrokarbonlar, polisiklik, aromatik, ve nitrozamin bulunur. Bu maddeler en az 25 çeşit hastalığa neden olur.  Elektronik Sigara’nın kartuşunda ise katran, toksit ve diğer tüm kansere neden olan maddelerin hiçbiri bulunmamaktadır. Bu nedenle kaliteli olan elektronik sigara, normal sigara gibi zararlı alışkanlıklardan vazgeçmek isteyenler için uygundur ve sigarada olduğu gibi olumsuz bir etki yapmamaktadır. Ayrıca içindeki nikotin bağımlılık yapmamaktadır. Bunun yanında elektronik sigara olan Red Kiwi’nin nikotin derecesini düşürmek de mümkündür. Kaliteli elektronik sigara  ile sıfır nikotin alınabilir. Bu da sigaradan tamamen kurtulmanın en önemli adımıdır.

Ucuz ve Kaliteli Ürün

Adana Elektronik Sigara’nın fiyatı da benzerlerine göre ucuzdur. Ancak kaliteli olarak üretilmiştir. Ayrıca içinde akü yapımında kullanılan kadmiyum, boya sökücü olan aseton, roket yakıtı olan metanol, çakmak gazı olan bütan, temizlik maddesi olarak kullanılan amonyak, fare zehri olarak kullanılan arsenik, kullanıldığında yüzde 100 öldürücü olan hidrojen siyanür ile naftalin, elektronik sigara Joyetech bulunmamaktadır. Bu sayılan öldürücü zehirler sigaranın içinde bulunan 4 bin maddeden sadece birkaçıdır. Nikotin ise sigaradaki bağımlılık yapan ana maddedir. Sigara bağımlılığından kurtulmak için çok farklı şekilde ürünler tasarlanmıştır. Ancak bunların bazısı bu bağımlılıktan kurtarmaz. Aksine eskisinden bile daha fazla bağımlı hale gelinebilir. Böyle bir sonuçla karşı karşıya kalmamak için elektronik sigara tavsiye edilmektedir. Bu sigara normal bir sigara görünümdedir ve görsel olarak sigaraya bire bir benzemektedir. Üstelik sigara gibi duman verirler. Ancak bu duman zararsızdır. Çünkü duman su buharıdır.

ADANA BÖLGESEL ARAMA

Adana Elektronik Sigara
Ceyhan Elektronik Sigara
Feke Elektronik Sigara
Karaisalı Elektronik Sigara
Karataş Elektronik Sigara
Kozan Elektronik Sigara
Pozantı Elektronik Sigara
Saimbeyli Elektronik Sigara
Tufanbeyli Elektronik Sigara
Yumurtalık Elektronik Sigara
Yüreğir Elektronik Sigara
Aladağ Elektronik Sigara
İmamoğlu Elektronik Sigara
Sarıçam Elektronik Sigara
Çukurova Elektronik Sigara

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir