İQOS HEETS GÜNGÖREN

İQOS HEETS GÜNGÖREN

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

GÜNGÖREN HEETS Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension , HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

GÜNGÖREN İQOS Modelleri

İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMAI
İQOS Iluma Prime

GÜNGÖREN İQOS HEETS SATIŞ

ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN MAHALLESİ
AKINCILAR MAHALLESİ
GENÇOSMAN MAHALLESİ
GÜNEŞTEPE MAHALLESİ
GÜVEN MAHALLESİ
HAZNEDAR MAHALLESİ
MAREŞAL ÇAKMAK MAHALLESİ
MEHMET NESİH ÖZMEN MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
SANAYİ MAHALLESİ
TOZKOPARAN MAHALLESİ

İQOS cihazları ve HEETS sigara – filtreleri orjinal ürünlerini vaporesso.net adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS GÜNGÖREN aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır. Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS GÜNGÖREN tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

 

Tags:

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0
WhatsApp