İQOS HEETS EYÜPSULTAN

İQOS HEETS EYÜPSULTAN

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

EYÜPSULTAN HEETS  Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

EYÜPSULTAN İQOS Modelleri

İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMAI
İQOS Iluma Prime

EYÜPSULTAN İQOS HEETS SATIŞ

AKÇABURGAZ MAHALLESİ
ALİBEYKÖY İQOS HEETS SATIŞ
ÇIRÇIR MAHALLESİ
ÇİFTALAN MAHALLESİ
DEFTERDAR MAHALLESİ
EMNİYETTEPE MAHALLESİ
ESENTEPE MAHALLESİ
GÖKTÜRK İQOS HEETS SATIŞ
GÜZELTEPE İQOS HEETS SATIŞ
MİMAR SİNAN İQOS HEETS SATIŞ
MİTHATPAŞA İQOS HEETS SATIŞ
PİRİNÇÇİ MAHALLESİ
RAMİ CUMA MAHALLESİ
RAMİ YENİ MAHALLESİ
TOPÇULAR MAHALLESİ
YEŞİLPINAR İQOS HEETS SATIŞ

KEMERBURGAZ İQOS HEETS

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vaporesso.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS   aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir