İQOS HEETS BEYOĞLU

İQOS HEETS BEYOĞLU

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

Cihazların kullanımı, eski modellere göre farklıdır. Fazla duman ve likit aroması tadını daha iyi vermektedir. İQOS ve HEETS  içenler ve bırakmak isteyenler için özenle son teknoloji ile hazırlanmıştır. Heets  filtreleri geniş tütün çeşitliliğine sahiptir. Türkiye’de tercih edilen.

BEYOĞLU HEETS  Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

BEYOĞLU İQOS Modelleri 

İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMAI
İQOS Iluma Prime

BEYOĞLU İQOS HEETS SATIŞ

ASMALI MESCİT İQOS HEETS SATIŞ
CİHANGİR İQOS HEETS SATIŞ
FETİHTEPE İQOS HEETS SATIŞ
FİRUZAĞA İQOS HEETS SATIŞ
GÜMÜŞSUYU İQOS HEETS SATIŞ
HALICIOĞLU İQOS HEETS SATIŞ
HÜSEYİNAĞA İQOS HEETS SATIŞ
İSTİKLAL İQOS HEETS SATIŞ
KADIMEHMET EFENDİ İQOS HEETS SATIŞ
KALYONCU KULLUĞU İQOS HEETS SATIŞ
KAPTANPAŞA İQOS HEETS SATIŞ
KATİPMUSTAFA İQOS HEETS SATIŞ
KEMANKEŞ İQOS HEETS SATIŞ
KULAKSIZ İQOS HEETS SATIŞ
ÖMER AVNİ İQOS HEETS SATIŞ
ÖRNEKTEPE İQOS HEETS SATIŞ
PİRİPAŞA İQOS HEETS SATIŞ
SÜTLÜCE İQOS HEETS SATIŞ

TOMTOM İQOS HEETS SATIŞ
Taksim İQOS HEETS SATIŞ

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vaporesso.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS BEYOĞLU ‘a  aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS BEYOĞLU tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir