İQOS HEETS BEYKOZ

İQOS HEETS BEYKOZ

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

Cihazların kullanımı, eski modellere göre farklıdır. Fazla duman ve likit aroması tadını daha iyi vermektedir. İQOS ve HEETS  içenler ve bırakmak isteyenler için özenle son teknoloji ile hazırlanmıştır. Heets  filtreleri geniş tütün çeşitliliğine sahiptir. Türkiye’de tercih edilen

BEYKOZ HEETS  Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

BEYKOZ İQOS Modelleri 

iQOS 2.4
İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMA
IQOS Iluma Prime

Heets  filtreleri farklı ülkelerde üretilmektedir. Türkiye’de tercih edilen HEETS çeşitlerinin üretildiği ülkeler; Bulgaristan, Ermenistan, Kazakistan, Rusya, Kıbrıs, Sırbistan, Yunanistan ve Ukrayna’dır. Haer ülkenin aromaları aynı olup tütünleri az farklılıklar göstermektedir. HEETS  karton şeklinde 10’lu olarak satılmaktadır. 1 Paketin içerisinde 20 adet filtre bulunmaktadır. İqos cihazlara filteyi takarken soğuk olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi halde cihaz içerisindeki ısıtıcı kırılabilir ve yenisi ile degiştirmek gerekebilir. Isıtıcı fazla kirlenmiş olursa filtreyi istediği gibi ısıtamaz ve cihazın filtreyi ısıtması geç olur. Temiz bir ısıtıcı daha iyi bir duman kalitesi vermektedir. iqos holder cihazına tütün filtresini takarken düz şekilde üstten bastırarak yapmanız gerekmektedir. Yan taktığınızda cihazınızın ısıtıcısını kırabilirisiniz.

BEYKOZ İQOS HEETS SATIŞ

BAKLACI İQOS HEETS SATIŞ
BOZHANE İQOS HEETS SATIŞ
CUMHURİYET İQOS HEETS SATIŞ
ÇAMLIBAHÇE İQOS HEETS SATIŞ
ÇENGELDERE İQOS HEETS SATIŞ
ÇİFTLİK İQOS HEETS SATIŞ
ÇİĞDEM İQOS HEETS SATIŞ
ÇUBUKLU İQOS HEETS SATIŞ
DERESEKİ İQOS HEETS SATIŞ
ELMALI İQOS HEETS SATIŞ
FATİH İQOS HEETS SATIŞ
GÖKSU İQOS HEETS SATIŞ
GÖLLÜ İQOS HEETS SATIŞ
GÖRELE İQOS HEETS SATIŞ
GÖZTEPE İQOS HEETS SATIŞ
GÜMÜŞSUYU İQOS HEETS SATIŞ
İNCİRKÖY İQOS HEETS SATIŞ
ACARLAR İQOS HEETS SATIŞ
AKBABA İQOS HEETS SATIŞ
ALİBAHADIR İQOS HEETS SATIŞ
ANADOLU HİSARI İQOS HEETS SATIŞ
ANADOLU KAVAĞI İQOS HEETS SATIŞ
ANADOLUFENERİ İQOS HEETS SATIŞ

KANLICA İQOS HEETS SATIŞ
KAVACIK İQOS HEETS SATIŞ
KAYNARCA İQOS HEETS SATIŞ
KILIÇLI İQOS HEETS SATIŞ
MAHMUTŞEVKETPAŞA İQOS HEETS SATIŞ
MERKEZ İQOS HEETS SATIŞ
ORTAÇEŞME İQOS HEETS SATIŞ
ÖĞÜMCE İQOS HEETS SATIŞ
ÖRNEKKÖY İQOS HEETS SATIŞ
PAŞABAHÇE İQOS HEETS SATIŞ
PAŞAMANDIRA İQOS HEETS SATIŞ
POLONEZKÖY İQOS HEETS SATIŞ
POYRAZKÖY İQOS HEETS SATIŞ
RİVA İQOS HEETS SATIŞ
RÜZGARLIBAHÇE İQOS HEETS SATIŞ
SOĞUKSU İQOS HEETS SATIŞ
TOKATKÖY İQOS HEETS SATIŞ
YALIKÖY İQOS HEETS SATIŞ
YAVUZ SELİM İQOS HEETS SATIŞ
YENİ MAHALLE İQOS HEETS SATIŞ
ZERZAVATÇI İQOS HEETS SATIŞ

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vaporesso.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS BEYKOZ aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS BEYKOZ tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir