İQOS HEETS BEŞİKTAŞ

İQOS HEETS BEŞİKTAŞ

İQOS HEETS BEŞİKTAŞ Satış Sitesi olarak  Beşiktaş, Bebek, Sarıyer ve Levent bölgelerine motorlu kurye ile en hızlı şekilde aynı gün teslimat imkanı sunmaktadır. Beşiktaş Elektronik Sigara Orjinal iQos ve Heets Satış Merkezi Moto Kurye ile Aynı Gün Teslimat Hizmeti ve Kapıda Ödeme İmkanı ve ya  Kargo ile satın alma İmkanı sunan sitemiz, İstanbul tüm semtlere gönderim sağlamaktadır.

İstanbul ilimizin güzel ilçelerinden biri olan Beşiktaş başta olmak üzere, çevre semt ve ilçeleri olan, Levent, Mecidiyeköy, Şişli, Ortaköy ve mahalleleri olan, Akatlar, Bebek, Etiler, Ulus, Gayrettepe gibi semtlere de stoklarımızda yer alan Orjinal ve kaliteli model cihazlar ve salt likit satışı yapılmaktadır. Ayrıca kafanız karışık ve hangi cihazı almalıyım gibi sorularınız için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz, ihtiyacınıza uygun olan en kaliteli cihazı sizlere sunmaktadır.

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

Cihazların kullanımı, eski modellere göre farklıdır. Fazla duman ve likit aroması tadını daha iyi vermektedir. İQOS ve HEETS  içenler ve bırakmak isteyenler için özenle son teknoloji ile hazırlanmıştır. Heets  filtreleri geniş tütün çeşitliliğine sahiptir. Türkiye’de tercih edilen

BEŞİKTAŞ HEETS Çeşitleri

BEŞİKTAŞ İqos HEETS Amber
BEŞİKTAŞ İqos HEETS Bronze 
BEŞİKTAŞ İqos  HEETS Green Zing
BEŞİKTAŞ İqos HEETS Noor 
BEŞİKTAŞ İqos Heets Purple
BEŞİKTAŞ İqos HEETS Sienna
BEŞİKTAŞ İqos HEETS Silver
BEŞİKTAŞ İqos Heets Teak 
BEŞİKTAŞ İqos Heets Tropical Swift 
BEŞİKTAŞ İqos HEETS Turkuaz 
BEŞİKTAŞ İqos Heets Yellow
BEŞİKTAŞ İQOS HEETS Kıbrıs

BEŞİKTAŞ İQOS Modelleri 

BEŞİKTAŞ İQOS 2.4 PLUS
BEŞİKTAŞ İQOS 3
BEŞİKTAŞ İQOS 3 DUO
BEŞİKTAŞ İQOS Lil Solid 2.0
BEŞİKTAŞ İQOS Lil Solid
BEŞİKTAŞ IQOS ILUMAI
BEŞİKTAŞ İQOS Iluma Prime

BEŞİKTAŞ İQOS HEETS SATIŞ

ABBASAĞA İQOS HEETS SATIŞ
AKAT İQOS HEETS SATIŞ
ARNAVUTKÖY İQOS HEETS SATIŞ
BALMUMCU İQOS HEETS SATIŞ
BEBEK İQOS HEETS SATIŞ
CİHANNÜMA İQOS HEETS SATIŞ
DİKİLİTAŞ İQOS HEETS SATIŞ
ETİLER İQOS HEETS SATIŞ
GAYRETTEPE İQOS HEETS SATIŞ
KONAKLAR İQOS HEETS SATIŞ
KURUÇEŞME İQOS HEETS SATIŞ
KÜLTÜR İQOS HEETS SATIŞ
LEVAZIM İQOS HEETS SATIŞ
LEVENT İQOS HEETS SATIŞ
MECİDİYE İQOS HEETS SATIŞ
MURADİYE İQOS HEETS SATIŞ
NİSBETİYE İQOS HEETS SATIŞ
ORTAKÖY İQOS HEETS SATIŞ
SİNANPAŞA İQOS HEETS SATIŞ
TÜRKALİ İQOS HEETS SATIŞ
ULUS İQOS HEETS SATIŞ
VİŞNEZADE İQOS HEETS SATIŞ
YILDIZ İQOS HEETS SATIŞ

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vaporesso.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS BEŞİKTAŞ  aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS BEŞİKTAŞ  tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir