İQOS HEETS ADALAR

iqos yumusak silikon kilif koruyucu kilif 30 1576715004070701
74 / 100

İQOS HEETS ADALAR

İQOS ve HEETS sigara  Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu  sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının  yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS  yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz  HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS  yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

iqos 3 multi banner

Cihazların kullanımı, eski modellere göre farklıdır. Fazla duman ve likit aroması tadını daha iyi vermektedir. İQOS ve HEETS  içenler ve bırakmak isteyenler için özenle son teknoloji ile hazırlanmıştır. Heets  filtreleri geniş tütün çeşitliliğine sahiptir. Türkiye’de tercih edilen

Adalarda HEETS  Çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension ,  HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

Adalarda İQOS Modelleri 

İQOS 2.4 Adalar
İQOS 2.4 PLUS Adalar
İQOS 3  Adalar
İQOS DUO Adalar
İQOS Lil Solid 2.0 Adalar
İQOS Lil Solid Adalar
IQOS ILUMA Adalar
IQOS Iluma Prime Adalar

Adalar  İQOS HEETS SATIŞ

IQOS HEETS BURGAZADA
IQOS HEETS HEYBELİADA
IQOS HEETS KINALIADA
IQOS HEETS NİZAM

IQOS HEETS KIBRIS ADALAR

İQOS cihazları ve HEETS sigara  – filtreleri orjinal ürünlerini vaporesso.net adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS Adalar ‘a  aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS Adalar tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.